Star Trek: Discovery: Ve středu 1. dubna přiletí na Prima COOL nový sci-fi seriál!

Každou středu ve 22.00 se teď můžete premiérově vydat do slavného sci-fi vesmíru.
Star Trek: Discovery
Star Trek: Discovery
CBS

reklama

Na Prima COOL jste v posledních letech vídali hlavně filmové Star Treky. Teď ale konečně dojde i na seriálový, už 1. dubna vám totiž nadělíme Star Trek: Discovery. Přesně tak, Prima COOL oslaví 11. narozeniny výletem tam, kam se ještě žádná česká televize nevydala – tedy do doby, kdy se sjednotí klingonské klany a začnou válčit se Spojenou federací planet.

Star Trek: Discovery se odehrává 10 let před původním seriálovým Star Trekem, což znamená že by se časem móóóžná mohl objevit třeba mladší Spock. Pozici hlavní (lidské) hrdinky tu totiž zastává vědecká specialistka Michael Burnham, již vychovala Spockova rodina a která má velmi úzký vztah hlavně s jeho otcem Sarekem.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Star Trek: Discovery (1) - upoutávka

Roli Michael v seriálu ukořistila Sonequa Martin-Green (Sasha z Živých mrtvých), jíž kryjí záda Jason Isaacs (Lucius Malfoy z Harryho Pottera), Michelle Yeoh (Yu Shu Lien z Tygra a draka) nebo Doug Jones (Abe Sapien z Hellboye). Druhou hlavní postavou pak víceméně bude samotná loď Discovery, která má unikátní teleportační schopnost, takže vás každou středu ve 22.00 čeká pořádný žánrový nářez.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!