Konečně pořádné Star Wars: Nový trailer ukazuje epickou sci-fi plnou akce a galaktických intrik

Nová velkolepá sci-fi ze světa Star Wars se ukazuje ve velkolepém traileru... a bohužel hlásí lehký posun premiéry.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Star Wars seriál Andor
Disney+

reklama

Pokud jste byli zklamaní z posledních seriálů ze světa Star Wars, tak by vám mohla novinka Andor spravit chuť. V čerstvém traileru totiž vypadá nejen daleko rozmáchleji než lacině působící Obi-Wan Kenobi, ale i naznačený příběh vypadá dospěleji, čemuž jistě pomáhá kvalitní herecké obsazení i důraz na politické pozadí konfliktu v předaleké galaxii.

Dějově půjde o prequel filmového Rogue One, takže budeme sledovat zrod povstaleckého hrdiny Cassiana Andora (Diego Luna. Před kameru se pak vrátí i Mon Mothma (Genevieve O'Reilly) nebo Saw Gerrera (Forest Whitaker). Velkou část traileru nicméně opanoval Stellan Skarsgård (Duna, Thor, Piráti z Karibiku) jako dosud nepojmenovaná postava povstaleckého lídra. Nebude chybět ani nový robot B2EMO.

Star Wars seriál Andor
Autor: Disney+ Star Wars seriál Andor

Seriál dostal na starost věhlasný Tony Gilroy, scenárista filmové série s agentem Jasonem Bournem, ale taky zmíněného Rogue One. První sezona bude zahrnovat 12 dílů a pokryje první rok příběhu, ale už je schválená i druhá, která posune události o další čtyři roky.

Bohužel se však posunula i samotná premiéra z původního 31. srpna na 21. září. Zřejmě z obavy, že na konci prázdnin vstoupí na obrazovky taky další velké konkurenční seriálové projekty jako Rok draka nebo Pán prstenů: Prsteny moci.

Co říkáte na trailer?

Zdroj: The Direct

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!