Konečně další Star Wars pro dospělé: První trailer nástupce Rogue One fanoušky nadchl

Pokud vám většina nových Star Wars přijde moc dětinská, konečně je tu trailer, na který jste tak dlouho čekali.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Diego Luna jako Cassian Andor
Walt Disney Studios

reklama

Nový seriál ze světa Star Wars s názvem Andor se odehrává pět let před událostmi filmu Rogue One. Zaměřuje se na jeho hlavní postavu Cassiana Andora (Diego Luna) a na to, jak se stal jedním z vůdců vzpoury proti galaktickému Impériu.

"První dvanáctidílná sezóna je o tom, jak se z Andora stal revolucionář, druhá ho pak dovede k událostem z Rogue One," vysvětlil showrunner seriálu Tony Gilroy (scenárista filmů s agentem Jasonem Bournem) pro magazín Vanity Fair. Na seriálu se podílí i Tonyho bratr Dan Gilroy (Slídil), Benjamin Caron (seriál Koruna) nebo Stephen Schiff (seriál Takoví normální Američané).

Star Wars: Rogue One
Autor: Lucasfilm Star Wars: Rogue One

K zahození není ani herecká sestava, která doplní ústředního Diega Lunu. Patří do ní Stellan Skarsgård, Kyle Soller, Genevieve O’Reilly, Denise Gough, Adria Arjona, Fiona Shaw, Robert Emms, Forest Whitaker nebo David Hayman. Později se má přidat i Alan Tudyk, který si zopakuje roli robota K-2SO.

Trailer na první pohled zaujme svou velkolepostí a větším rozletem. Na rozdíl od svých seriálových předchůdců jako The Mandalorian nebo The Book of Boba Fett se totiž Andor netočil ve studiu před panoramatickou zadní projekcí nazvanou StageCraft, ale na reálných lokacích s minimálním možným použitím digitálních efektů. Snad mu to při srpnové premiéře jen a jen prospěje!

Jak se vám líbí?

Zdroj: Vanity Fair

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!