Stranger Things v novém traileru ukazují děsivé a krvavé finále čtvrté sezony

Poslední díl bude největší porcí Stranger Things, jakou kdy diváci dostali.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stranger Things
Netflix

reklama

Čtvrtá sezona seriálového hitu Stranger Things byla zvláštním způsobem přetnuta a na diváky tak čeká ještě finále rozdělené na dvojici dílů – první z nich bude mít 85 minut a druhý pak nabídne stopáž pořádného celovečeráku, 150 minut neboli dvě a půl hodiny. Čerstvý trailer konečně ukazuje, co diváky čeká.

Podle herce Josepha Quinna, který ztvárnil velice populární novou postavu „metaláka“ Eddieho, se můžeme těšit na pořádný masakr. „Můžu říct, že je tam kytarová scéna, jejíž měřítko a ambice jsou udivující. Všechno, co bylo rozehráno, se teď uzavře a bude to opravdu monstrózní masakr, prozradil Quinn magazínu Guardian.

Stranger Things
Autor: Netflix Stranger Things

Upoutávka šikovně využívá písničky Running Up That Hill od Kate Bush z roku 1985, z níž udělala první část čtvrté sezony fenoném a vrátila ji po 37 letech na čela světových hitparád. Dvojdílné finále míří na obrazovky 1. července.

Zdroj: The Guardian

reklama

reklama