Původní Strážci vesmíru se vrací do akce! První záběry jsou totální nostalgickou peckou, nechybí ani formelíni

Fanoušci původních Strážců vesmíru se brzy dočkají parádního dárku, z něhož jsme teď dostali první ochutnávku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Strážci vesmíru
Buena Vista Television

reklama

Strážci vesmíru dostanou ke 30. výročí původního seriálu opravdu parádní dárek. Bude jím speciální epizoda, v níž se sejde velká část originálního týmu, jak ukazují první a docela obsáhlé záběry z natáčení, obsahující i rozhovory s herci.

Těšit se můžeme na Modrého strážce Billyho (David Yost) a Červeného Zacka (Walter Emanuel Johnes), které doplní druhá generace původních strážců, které ztvárnili herci Johnny Yong Bosch (Černý), Karan Ashley (Žlutá), Steve Cardenas (Červený) a Catherine Sunderland (Růžová).

Strážci vesmíru
Autor: Buena Vista Television Strážci vesmíru

S ostatními postavami už to tvůrci měli složitější. Možná největší hvězda Jason David Frank, který ztvárnil Zeleného a pak Bílého strážce Tommyho, spáchal nedávno sebevraždu. Austina St. Johna, představitele původního Červeného a Zlatého, zase zaměstnávají problémy se zákonem, byl obviněn z podvodu a hrozí mu vězení. Amy Jo Johnson, původní Růžová, ve speciálu nebude, ale budoucí případnou spolupráci nevyloučila. Představitelka Žluté Thuy Trang zemřela v roce 2001 při autonehodě, nahradila ji však její dcera Trini. 

Vrátí se taky oblíbený robot Alpha 5, armáda formelínů a vše doplní i původní kostýmy a morféry, aby byl nostalgický balíček co možná nejkompletnější.

Strážci vesmíru
Autor: Netflix Strážci vesmíru

Režie speciálu se ujal Charlie Haskell, který točil mnoho pozdějších projektů série Power Rangers, z nichž poslední jsou Power Rangers Dino Fury z roku 2021. Podílel se však taky na seriálech jako The Almighty Johnsons nebo Všeuměl.

Premiéry počinu s oficiálním anglickým názvem Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always bychom se měli dočkat 18. dubna 2023. Těšíte se?

Zdroj: Cinema Blend

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!