Tenhle zábavný generátor teorií ke Hře o trůny vám pomůže zkrátit si čas při čekání na novou řadu! Co všechno se dozvíte?

Líp si ten čas při čekání na novou řadu seriálu neukrátíte, věřte nám!
Není teorie, jako teorie
Není teorie, jako teorie
HBO

reklama

Je tak nějak všeobecně známo, že autor knižní ságy Píseň ledu a ohně G. R. R. Martin se s vydáním nové knížky (předposlední díl v řadě) docela fláká. Dokonce jej už předehnal i seriál od HBO a seriáloví fanoušci se tak s největší pravděpodobností dozví, jak to celé skončí daleko dřív, jak ti knižní.

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica a spol.: 5 famózně temných seriálů, které umí pořádně šokovat

Mezitím, co ale oba tábory čekají na nový materiál, si dal jeden z fanoušků Hry o trůny tu práci a vytvořil stránku, na které se teď při tom čekání můžete skvěle zabavit. Je to totiž generátor náhodných, a nutno dodat taky řádně šílených teorií, které se nějakým způsobem vážou k událostem knih. Jak funguje?

A nezbyly mu ani oči pro pláč...

HRA O TRŮNY: Drsné video srovnává první a poslední záběry mrtvých postav

V podstatě si stačí vybrat jednu z deseti postav a jednu z deseti událostí a aplikace vám pošle jakousi předpověď toho, co se stane. Samozřejmě pro to nejsou žádné důkazy a vlastně se to často ani neopírá o žádná fakta, nicméně znáte to. Nikdy neříkejte nikdy. Celé si to teď můžete vyzkoušet na webu theoriesarecoming.com.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!