7 lidí, které bychom chtěli vidět v Teorii velkého třesku

Poslední šance naskočit do vlaku!
Patrick Stewart a Jim Parsons
Patrick Stewart a Jim Parsons
20th Century Fox/CBS

reklama

Teorie velkého třesku dost možná prožívá posledních několik desítek dílů své existence (každé pondělí ve 20.50 běží na COOLu premiérový díl z 11. série). A s tím, jak se krátí její čas, přichází i poslední příležitost pro výskyt unikátní celebritek – vzpomněli jsme na sedmero, které bychom v seriálu chtěli vidět my.

07) Felicia Day

Byla to jedna z prvních skutečně masově populárních geekovských celebrit. Hvězda z Lovců duchů nebo Guildy je vlastně něco jako Will Wheaton v sukni. Bylo by proto záhodno, kdyby se Felicia kolem naší party alespoň mihla.

The Guild
Autor: MSN/YouTube The Guild

06) Mark Hamill

Teorie velkého třesku nikdy příliš nejančila kolem Hvězdných válek – jasně, světelné meče má každý rád, ale kromě Jamese Earla Jonese a Carrie Fisher se v seriálu snad nikdo ze Star Wars neukázal. Koho bychom do něj ihned poslali? Samozřejmě Marka Hamilla alias Lukea Skywalkera, který je teď v podstatě na vrcholu slávy.

Star Wars: Poslední z Jediů
Autor: Lucasfilm Star Wars: Poslední z Jediů

05) Jeff Bezos

Jeff kdo? Přece Jeff Bezos, majitel Amazonu a raketové společnosti Blue Origin – největšího konkurenta SpaceX Elona Muska! Zatímco Elon se v Teorii velkého třesku již ukázal, Jeff na svou nabídku stále smutně čeká. Blue Origin nemá možná takový kult jako Elon... Tím spíše by však mohlo jít o dokonalý zdroj vtipů.

Jeff Bezos - CEO společnosti Amazon
Autor: Blue Origin Jeff Bezos - CEO společnosti Amazon

04) Chris Hadfield

Pravděpodobně nejslavnější astronaut současnosti, bývalý velitel Mezinárodní vesmírné stanice a virální hvězda Space Oddity natočené přímo ve vesmíru, je sice extrémně zaneprázdněný muž – pokud by si však TBBT měla ze současných hvězdoplavců vybrat někoho pro poslední díly, neměli by tvůrci sáhnout po nikom menším!

Chris Hadfield
Autor: NASA Chris Hadfield

03) Michael Cera

Kdybychom měli vypíchnout jediného mediálního předskokana Teorie velkého tesku, byly by to někdejší geekovské filmy s Michaelem Cerou. Nejslavnější biják Scott Pilgrim je vlastně sám o sobě TBBT trochu podobný – mladý nerd chce sbalit holku, která nemá zrovna nerdovskou minulost. Cera by se mohl ukázat třeba jako „dávný kamarád“ jedné z našich postav – a vrhnout na vývoj charakterů trochu fotrovštější náhled.

Scott Pilgrim proti zbytku světa
Autor: Universal pictures Scott Pilgrim proti zbytku světa

02) Harrison Ford

Výskyt Harrisona Forda je samozřejmě čirá fantazie – herec je pověstný tím, že ho podobné věci moc nezajímají a musel by být přiváben kamionem plným dolarů. Můžeme však snít... a faktem je, že má Ford pro sci-fi a fantastiku velkou slabost. Nejen Star Wars, ale i Blade Runner, Indiana Jones a další srandy by z Forda učinily zlatou žílu vtipů!

Blade Runner 2049
Autor: Warner Bros. Pictures Blade Runner 2049

01) Patrick Stewart

Naopak u Patricka Stewarta víme, že si rád vyhodí z kopýtka a je to veselá kopa – poté, co už nemá do čeho píchnout ve Star Treku ani X-Menech, by mu přitom výskyt v posledních dílech Teorie velkého třesku mohl zpříjemnit stáří. A producenty by to ani mnoho nestálo, Stewart by do toho určitě šel hlavně pro zábavu!

Logan
Autor: 20th Century Fox Logan

Premiérová 11. série Teorie velkého třesku běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.50.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama