Co chtějí herci z Teorie velkého třesku vidět na konci 12. série?

Velké finále očima Sheldona, Leonarda a Penny.
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

Teorie velkého třesku začala před 12 lety a letos po 279 epizodách dojde ke svému konci. Jak příběh Sheldona a spol. dopadne? O tom zatím můžeme jen spekulovat. Finální 12. série na Prima COOL každopádně začne v pondělí 4. února ve 20.15, a pokud vás zajímá, jak by seriál ukončili samotní herci, pokračujte ve čtení.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima COOL - Simpsonovi+Teorie velkého třesku 1

Vize Kaley Cuoco (Penny), Johnnyho Galeckiho (Leonard) a Jima Parsonse (Sheldon) zazněly v rozhovoru pro časopis Entertainment Weekly, a měly přitom značnou příchuť nostalgie.

"Výtah, rozhodně," řekl Parsons, "to je moje velké přání pro poslední díl. Konečně někdo opraví výtah, ale stane se tak jenom na minutu, než se v něm někdo jiný zasekne." Cuoco dodala, že by podobné finále bylo perfektní i pro ni.

Nejen komedií je ale sitcom živ. Podle Galeckiho bude třeba do finále přidat i pár emotivních scén: "Všichni budeme při natáčení posledních okamžiků brečet," řekl Galecki, "Musíme to tedy nějak zdůvodnit v zápletce!"

Teorie velkého třesku
Autor: CBS Teorie velkého třesku

Vzhledem k tomu, co všechno se v Teorii velkého třesku již odehrálo, můžeme tipovat potenciální narození nějakého potomka nebo udílení Nobelovek. Podíváme-li se na to, jak skončili Přátelé, překvapivé by nebylo ani to, že se ústřední parta musí rozpadnout – Sheldon třeba (spekulujeme!) dostane s Amy pozici v zahraničí, zatímco se Raj odstěhuje zpátky do Indie. To by byla ještě optimističtější možnost.

Pokud totiž vzpomeneme na finále Jak jsem potkal vaši matku, nabízí se i tragičtější finiš. Doufejme však, že se filmaři něčemu takovému po kontroverzi finiši "Matky" raději vyvarují.

V součtu Teorie velkého třesku získala úctyhodných 52 nominací na ceny Emmy, přičemž desítku z nich i proměnila. Jak to vše dopadne, nevědí zatím ani za Velkou louží, kde je 12. série zhruba za svou polovinou. Zůstaňte proto s námi a přesvědčte se, jak Teorie velkého třesku doopravdy dopadne!

Teorie velkého třesku
Autor: CBS Teorie velkého třesku

Premiéra 12. série Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL v pondělí 4. února ve 20.15.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama