Fanoušci se ještě pořád nesmířili s koncem Teorie velkého třesku

Také roníte krokodýlí slzy?
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
instagram.com/kaleycuoco

reklama

Nestane-li se žádný zázrak, již příští rok se dočkáme definitivního uzavření Teorie velkého třesku. Po dlouhých dvanácti letech tak skončí jeden z nejúspěšnějších sitcomů televizní historie. A jak se zdá, řada fanoušků se s tím stále odmítá smířit.

Vyplynulo to z reakcí pod posledním příspěvkem z natáčení, který sdílela na svém instagramovém účtu herečka Kaley Cuoco, představitelka Penny. "Nenechte si utéct nový díl DNES na CBS! A mezitím jeden pohled do zákulisí #poslednířada" – napsala Kaley k fotce ansámblu a namísto nadšení z nové epizody tím spustila vlnu nepříliš nadšených komentářů, jež vypichovaly zejména tag zakončující celý příspěvek.

"Seriál není zralý na konec," komentoval fotku jeden z fanoušků, "Ještě je hodně o čem psát. Měli byste bojovat za to, aby se touto řadou ještě nekončilo."

Ostatní komentáře se nesly v podobném duchu:

"Nemůžu uvěřit, že seriál končí." 

"Prosim prosím PROSÍM najděte cestu, jak zařídit, aby to NEBYLA poslední řada."

"Ten hashtag je depresivní," uzavíral téma jiný komentář.

Seznam reakcí je mnohem delší a zaujaly mezi nimi zejména ohlasy, z nichž se zdálo, jako by řada fanoušků ani nevěděla o tom, že má Teorie velkého třesku příští rok definitivně skončit. O rozlučce s populárními hrdiny se přitom ví od srpna a poslední epizoda bude v Americe odvysílána v květnu 2019.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama