Teorie velkého třesku se na natáčení rozloučila flash mobem

Sheldon a spol. rozjeli pořádné taneční vystoupení.
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
instagram.com/kaleycuoco

reklama

Jaro se blíží! A to znamená nejen oteplení a rozbouřené hormony, ale i definitivní finále Teorie velkého třesku. V Americe se ho dočkají v květnu, na COOLu bude o pár měsíců později. Fanoušci si tak na finální minuty oblíbeného sitcomu ještě chvíli počkají, herci a štáb mají již skoro splněno. A oslavili to (jako už poněkolikáté) skrze flash mob spáchaný přímo na place.

Pod nepřeložitelným pojmem flash mob se ukrývá blesková akce, při které (často velká) skupina předem domluvených lidí vběhne do nějakého místa, vyvede tu nečekanou (většinou taneční) scénku pro překvapené kolemjdoucí a pak zase uteče pryč.

Právě podobnou akcí překvapili herci a členové štábu diváky během živého natáčení jedné z posledních scén. Celou akci, při níž se tančilo do rytmu songu Larger Than Life (Větší než život) od devadesátkového boybandu Backstreet Boys, přitom zdokumentovala Kaley Cuoco (Penny).

"Ok! Tady to je! Dávám sem (z mnoha různých úhlů!) náš finální epický flash mob! Herci a štáb překvapili včera v noci scenáristy, producenty a publikum tancem na Larger Than Life (píseň, kterou děkujeme fanouškům)," napsala Kaley na Instagram a pochlubila se celým videem.

Ve flash mobu si Kaley zaúčinkovala spolu se svými kolegy Jimem Parsonsem (Sheldon), Mayim Bialik (Amy), Melissou Rauch (Bernadette), Kunalem Nayyarem (Raj) a Simonem Helbergem (Howard). Jediný, kdo chyběl, byl Johnny Galecki, který měl poraněný kotník. Zatleskal jim však alespoň z pozice diváka.

Chyběl také tvůrce seriálu Chuck Lorre, který byl zaměstnán natáčením jinde. Symbolicky byl však svědkem celé události skrze videoaplikaci Facetime.

Premiérová 12. série Teorie velkého třesku běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.50. Všechno důležité se o ní dozvíte v našem speciálu!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama