Z Teorie velkého třesku je nejdéle běžící sitcom všech dob

Sledujete historického rekordmana!
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

I když zatím došlo v zámoří "jenom" na odvysílání 273 epizod Teorie velkého třesku, skrze aktuální produkci plánovaného 276. dílu překonal seriál historický milník. Stal se totiž nejdéle běžícím multikamerovým sitcomem v dějinách – překonal dosavadní rekord 275 produkovaných epizod, které držel sitcom Na zdraví (Cheers).

Kaley Cuoco (Penny) rekord oslavila na Instagramu po svém – nasdílela totiž fotografii hlavních členů ansámblu a štábu, jak na lokaci chodby stojí před dortem s nápisem 276.

Po svém se vyjádřila i další hvězda Teorie velkého třesku. "Tak to tu máme. Malý kluk z Dillí vstoupil do historie. Náš sen se stal realitou," sdělil na svém účtu Kunal Nayyar (Raj). "Díky za to, že jste nám posledních 12 let věnovali pozornost. V žádném jazyce na světě se nedá vyjádřit, jak moc vás všechny miluju."

Uvážíme-li, že se Teorie velkého třesku rychle blíží do finále (má na něj dojít již v polovině května), lze předpokládat, že bude rekord držet po čertech dlouho. Sitcomy, zvláště ty populární, mají po mnoha letech života tendenci notně se prodražovat. I kvůli stále vyšším honorářům, ale i únavě po víc jak dekádě ostatně nedošlo na prodloužení nynějšího kontraktu u Teorie velkého třesku.

Sitcom Na zdraví skončil se svým rekordem v roce 1993 – trvalo tedy víc jak čtvrtstoletí, než byl překonán. Pokud by nějaký podobný sitcom překonal Teorii velkého třesku za stejný počet let v budoucnu, došlo by jeho rekord až v roce 2045. A to už se možná na sitcomy budeme dívat ve virtuálních helmách v létajících autech!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama