V posledním díle Teorie velkého třesku je ukryté velké cameo

Kdo se přišel nečekaně rozloučit s Teorií velkého třesku?
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

Konec premiérové 12. série Teorie velkého třesku na Prima COOL už je za rohem. Bude to slzopudné, nostalgické i bouřlivé, populární seriál se totiž rozloučil parádní epizodou, v níž nechyběla jedna hvězdná tvář. O koho jde? Ve finále se objeví - chvilka spoileroidního napětí - Sarah Michelle Gellar alias někdejší Buffy, přemožitelka upírů!

Hvězdě televizní historie (alespoň z dnešního pohledu) je sice "už" 42 let, rozhodně na to však nevypadá. Kde přesně se na ní můžete těšit? Její přesně dějové zapojení vám neprozradíme. Nejvíc času ale stráví po boku Kunala Nayyara alias Raje, který se vydá na jednu důležitou událost.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bazinga Who is ready for #thebigbangtheory finale (or did you watch already?!?)

Příspěvek sdílený Sarah Michelle (@sarahmgellar),

Producenti Steve Molaro a Steve Holland se rozhodli SMG získat z prostého důvodu - chtěli po bok Raje usadit nějakou sexy celebritu. Než aby však sáhli po nějaké mladičké herečce, vzpomněli si na svou "starou známou" Sarah.

Pro diváky v den americké premiéry byl její výskyt rozhodně překvapením. Štáb si totiž dobře pohlídal, aby na internet z natáčení neunikly žádné fotky. Projevilo se to i na instagramovém profilu Sarah Michelle Gellar, která se momentkou z natáčení musela pochlubil až po premiéře.

"Možná to nebylo rande pro mě a Raje, ale byla to rozhodně významná událost pro Teorii velkého třesku - a jsem ráda, že jsem se jí mohla účastnit," napsala k fotce, v níž si pohrála s dvojím významem slova "date" ("rande" vs. "datum").

Původní seriálová Buffy běžela v USA od roku 1997 do roku 2003. Proslavila se zejména jako seriál, který dekonstruoval řadu hororových klišé - i když tak občas činil tím, že je vlastně rekonstruoval znovu.

Krom SMG Buffy proslavila zejména svého tvůrce Josse Whedona, který později natočil třeba Firefly... a o mnoho let později také první a druhé Avengers.

Buffy sice skončila už před 16 lety (!), její příběh však pokračuje na stránkách knih a komiksů. Třeba tak výskyt Sarah Michelle Gellar v TBBT někoho z producentů zaujme do té míry, že se dočkáme seriálové "Buffy po dvaceti letech". My bychom to rozhodně uvítali!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama