Jak se chystal poslední díl Teorie velkého třesku? Při čtení scénáře se brečelo!

Zazvoní zvonec a Teorii velkého třesku bude konec!
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

Posledního díl Teorie velkého třesku bude mít v Americe premiéru už za pár dní! Cesta k němu byla dlouhá a trnitá, a především proložená řadou emocionálních nástrah. Například při přípravném čtení scénáře byli podle zpráv herců i štábu v místnosti zřejmě přítomni i skrytí ninjové sekající cibuli...

Jak jinak si totiž vysvětlit všeobecné reakce. Melissa Rauch se třeba na Instagramu pochlubila momentkou ze čtení, v níž lze krom štábu vidět i hlavní scenáristy a producenty: "Chystáme se na naše poslední čtení finále seriálu, který tihle napsali géniové. AKA: srdce a duše Teorie velkého třesku. Lidé se ptají, jaké tajemství stojí v pozadí úspěchu našeho seriálu... mno, nejde o tajemství... jde o perfekcionismus těchhle autorů."

Čtení scénáře alias "table reading" je tradiční přípravná aktivita nejen v Teorii velkého třesku, ale u většiny jiných seriálů a filmů, při níž si v zásadě... všichni herci přečtou scénář jeden po druhém a proberou se scenáristy připomínky a dojmy. Jde v zásadě o oblíbenou sociální aktivitu – mnohdy je čtení spojeno s párty oslavující dobrý scénář, i pokud je ale výsledek horší, stále jej lze upravit. Což snižuje stres a přispívá k dobré náladě.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post table read for @bigbangtheory_cbs finale episode

Příspěvek sdílený Kaley Cuoco (@kaleycuoco),

Zmínili jsme však emoce, a proto se musíme pochlubit i jimi! Kaley Cuoco (Penny) nasdílela několik momentek po dočtení scénáře – včetně stránek zasypaných pobrečenými kapesníky. "Připravte se... na finále, které mne doslova zanechalo beze slov!" napsala ke statusu v (doufáme) padnoucí metafoře.

I Johnny Galecki (Leonard) si rozepsal bolavé srdéčko a nasdílel k tomu foto, na němž sedí smutně na schodech v kulisách chodby.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leonard Hofstadter, PhD.

Příspěvek sdílený Johnny Galecki (@sanctionedjohnnygalecki),

Většina hlavních představitelů pak zmínila tu či onu stránku dojmů plných nostalgie. "Tato dáma a já jsme spolu od 3. řady žili jako nejlepší kamarádky," napsala Mayim Bialik ke společnému snímku s Melissou Rauch. "Brečeli jsme spolu, smáli jsme se spolu a vychovávali jsme na place naše děti. Nezvládla bych to všechno bez ní, aniž bych se zbláznila."

Uvidíme, kdy si budeme moct poplakat i my. Americká derniéra Teorie velkého třesku každopádně dorazí 16. května. V české mutaci... ji čekejte o chvíli později!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama