Takhle se Teorie velkého třesku rozloučila se Stanem Lee

Poslední sbohem od nejznámějších geeků světa.
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

Odchod Stana Lee do věčných lovišť zanechal smutek i v ansámblu Teorie velkého třesku. Hned několik herců se proto vyznalo z těžkého srdce a krásných vzpomínek na otce zakladatele komiksové revoluce.

"S láskou vzpomínáme na Stana Lee," zaznělo z oficiální stránky seriálu na Twitteru. "Byla čest jej mít v Teorii velkého třesku. Díky za to, že jste byl skutečným superhrdinou pro tolik generací. Váš odkaz bude žít dál."

Kaley Cuoco alias Penny se se Stanem nadto rozloučila i na svém vlastním instagramovém profilu. "Je mi smutno z toho, že odešel Stan Lee! Zanechal za sebou svůj otisk na Teorii velkého třesku tolika možnými způsoby, že mu budeme navždy vděční. Byl to velký superhrdina a nikdy na něj nezapomeneme! Excelsior!" Dodala Cuoco s odkazem na Leeho oblíbenou frázi a "podpis".

Také Johnny Galecki alias Leonard se rozhodl dát Stanovi Lee poslední sbohem po svém. "Šťastnou cestu, pane Lee. Díky za vše, co jste dal světu, za váš neuvěřitelný smysl pro humor a nepotlačitelnou chuť k životu. Bylo mi potěšením vás znát. Už teď nám chybíte."

A v neposlední řadě dala duchovnímu otci marvelovek své sbohem i Mayim Bialik neboli Amy. "Je to obrovská ztráta pro svět geeků, nerdů, superhrdinů a všech, kteří si užívali famózní světy, kterým dal Stan Lee život a byl jejich součástí. Je jisté, že nikdy nepřijde nikdo, kdo by se mu vyrovnal." Svůj příspěvek přitom doprovodila fotkou mladého Stana Lee v armádě (sloužil ve druhé světové válce u spojařů a poté u vojenských dokumentaristů).

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama