Kam se hrabe Deadpool. Nejkrvavější komiksovka roku vládne v novém traileru

Jste připraveni na nejzábavnější jatka roku? Měli byste, protože už jsou za rohem a nebudou si brát žádné servítky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Soldier Boy v The Boys
Amazon Studios

reklama

Totální masakr. Zhruba těmito slovy jde popsat nový trailer The Boys, seriálové pecky, která se brzy vrhne do své 3. série. Adaptace drsného komiksu Gartha Ennise, v němž se parta ostrých hochů snaží krotit nebezpečné „superhrdiny“, je velmi úspěšnou parodií na svět DC Comics. Tentokrát se však výrazně otře i o Marvel, jelikož do dění zasáhne nový superborec jménem Soldier Boy.

Deadpool a The Boys
Autor: 20th Century Fox / Amazon Studios Deadpool a The Boys

Jak potvrzuje trailer výše, armádní silák s tváří Jensena Acklese má být zásadním trumfem dalších epizod. Ústřední hrdinové totiž budou chtít se zdejším Kapitánem Amerikou spojit síly, aby poslali ke dnu „superhrdinský“ tým zvaný Sedmička, jemuž velí maniakální Homelander.

Jak to celé dopadne? Čtenáři komiksů to samozřejmě vědí. Všichni ostatní se pak brutálního návratu The Boys dočkají v červnu a zřejmě si budou říkat... wow, na tenhle úlet se nechytá ani samotný Deadpool!

Zdroj: Entertainment Weekly

reklama

reklama