Nový díl The Last of Us bude mít výjimečně premiéru dřív. Kdy přesně dorazí na internet?

Na pátou epizodu The Last of Us nebudeme muset čekat do pondělí – a přinese minimálně jeden velký zvrat.
The Last of Us
The Last of Us
HBO

reklama

Čtvrtá epizoda seriálové adaptace The Last of Us přinesla netradiční road movie v apokalyptickém světě, která však byla přerušena přepadením auta s Joelem a Ellie ozbrojenou skupinou v ulicích Kansas City. Podařilo se jim sice uniknout, ale v posledním záběru se probudili a dívali se na neznámou dvojici mířící na ně zbraněmi...

Na další díl bychom obvykle čekali týden, jenže tentokrát bude výjimečně vydán dříve. Místo pondělí třetí hodiny ranní se objeví na internetu přesně o dva dny dříve, tedy k sobotu ve tři hodiny ráno. Důvod je prostý – v neděli večer se v USA koná Super Bowl a tomu není v zámoří na televizních obrazovkách nikdo schopen konkurovat. Ustoupil tedy i populární seriál a celý svět ho díky tomu uvidí s dvoudenním předstihem.

Potěší to obzvlášť proto, jak jsou spolu čtvrtá a pátá epizoda úzce propojeny a mohly by klidně tvořit jedinou delší kapitolu. Režie obou epizod se ostatně ujal i stejný tvůrce, Jeremy Webb. Znalci videoherní předlohy už vědí, co v pátém dílu čeká, ale i ostatní tuší, že dojde k rozlousknutí pár záhad: Kdo je hledaný Henry a jaké monstrum ukrývá v podzemí jedné z budov vůdkyně ozbrojenců Kathleen (Melanie Lynskey)?

Zdroj: IGN

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!