Co bude dál v hororovém hitu The Last of Us? Parádní trailer ukazuje to nejlepší ze zbylých epizod

Podívejte se, jaké horory hráči i nehráči dostanou v následujících týdnech.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

The Last of Us
HBO

reklama

První epizoda seriálové adaptace novodobé herní klasiky The Last of Us si odnesla parádní premiérová čísla sledovanosti, ale tvůrci už lákají na všechno, co bude následovat. A nebude toho málo. Prozatím jsme si užili jen dvojitý úvod: První nás vzal do momentu apokalypsy a druhý byl nastíněním situace dvacet let poté.

Co je však podstatné, Joel (Pedro Pascal) a Ellie (Bella Ramsey) už se dali dohromady a spolu s Tess (Anna Torv) vyrazili do základny Světlušek. Po cestě se dozvěděli, že je Ellie imunní vůči nákaze z hub a pak se dostali do zóny, kde je čeká první drsné setkání...

The Last of Us
Autor: HBO The Last of Us

A nejen na akční až hororové sekvence láká nové video, v němž se mihne mnoho důležitých postav jako Joelův bratr Tommy (Gabriel Luna), Marlene (Merle Dandridge), Henry (Lamar Johnson) nebo dvojice Bill (Nick Offerman) a Frank (Murray Barlett), jíž bude věnovaný prakticky celý samostatný díl s příběhem, jenž neznáme z původní hry.

Seriál je dílem tvůrce hry Neila Druckmanna, který se spojil s Craigem Mazinem (Černobyl). Jeho další díly budou režírovat i Ali Abbasi (Svatý pavouk), Jeremy Webb (Umbrella Academy) nebo Liza Johnson (Elvis & Nixon). Počítá se i s druhou sérií, která by měla zhruba kopírovat první polovinu druhé hry. Finále příběhu by tak měla nabídnout až série třetí!

Zdroj: Geek Tyrant

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!