Nové fotky z natáčení seriálu The Last of Us poprvé ukazují hlavního hrdinu Joela zepředu

Fanoušci je pořídili v hlavní natáčecí lokaci v kanadském Edmontonu.
Seriál The Last of Us
Seriál The Last of Us
HBO

reklama

První neoficiální fotky z placu seriálového The Last of Us se objevily na sociálních sítích. A jedna z nich zachycuje i Pedra Pascala (The Mandalorian, Narcos) ztvárňujícího hlavního hrdinu Joela. Jeho parťačkou bude Bella Ramsey (Hra o trůny) jako Ellie. Působivé jsou taky detaily postapokalyptického města zarostlého vegetací.

Joel a Ellie ve hře The Last of Us
Autor: Naughty Dog Joel a Ellie ve hře The Last of Us

Fotky byly pořízeny v centru Edmontonu, v oblasti, která se nazývá The Leg. Ta ve filmu bude reprezentovat Boston, kde se odehrává ústřední část první série v době, kdy se Joel poprvé setká s Ellie. Připomeňme, že první sezona seriálu bude zhruba pokrývat první díl oceňované videoherní série.

Snímek zobrazuje Pascala v době mezi záběry, takže má na ústech kvůli covidovým opatřením roušku. Přesto si však lze udělat představu o jeho kostýmu a celkové podobě. Zarostlé vraky aut pak jako by vypadly přímo ze hry, co myslíte?

Seriál vzniká ve spolupráci tvůrce celé značky Neila Druckmanna a Craiga Mazina (Černobyl), který Druckmannovi pomáhá s televizním zpracováním příběhu – píšou spolu scénář a vedou i celou produkci coby showrunneři. Na obrazovky se dostane nejdříve na konci příštího roku.

Líbí?

reklama

reklama