Nový trailer nejočekávanějšího seriálu roku 2023: Nástupce Živých mrtvých vypadá famózně!

Oceňovaná postapokalyptická videohra se podle všech indicií dočká seriálové adaptace, která ještě víc prohloubí její příběh a emoce.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Seriálová adaptace The Last of Us
HBO

reklama

První ukázky ze seriálové adaptace The Last of Us se soustředily hlavně na skalní fanoušky a chtěly jim ukázat co nejvíce povědomých střípků v rychlém klipovitém střihu. Nový velký trailer má však více času, takže dojde i na drobné momentky z příběhu a jeho atmosféry. Seriál se může jevit jako intenzivnější verze Živých mrtvých, ale milovníci předlohy vědí, že nabízí svůj vlastní a mimořádně bohatý svět.

Kromě už mnohokrát diskutované hlavní dvojice Joela (Pedro Pascal) a Ellie (Bella Ramsey) vidíme i více Joelovy dcery Sarah (Nico Parker), Riley (Storm Reid), Marlene (Merle Dandridge) nebo Billa v podání Nicka Offermana. Pozornější si v kratičkém prostřihu všimnou i dabérky Ellie z videohry Ashley Johnson, která zde hraje její matku.

Seriálová adaptace The Last of Us
Autor: HBO Seriálová adaptace The Last of Us

Devítidílná a zhruba devět hodin trvající první série odstartuje už 15. ledna 2023. Má zhruba kopírovat první videohru, ale zatím není jasné, zda dojde úplně do jejího konce. V každém případě na ni ale dohlíží tvůrce videohry Neil Druckmann ve spolupráci s Craigem Mazinem, jehož proslavil výtečný seriálový Černobyl.

Zdroj: The Playlist

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!