Postapokalyptický hit The Last of Us ukázal první seriálové záběry. Jak tvůrce Černobylu oživil Joela a Ellie?

První souvislejší ukázka ze seriálového zpracování The Last of Us je konečně na světě. Jak bude herní klasika vypadat v hrané verzi?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Joel v seriálové verzi The Last of Us
HBO

reklama

Seriál podle oceňované postapokalyptické hry The Last Of Us se konečně představil v prvním krátkém teaseru. Ukazuje ústřední dvojici Joela (Pedro Pascal) a Ellie (Bella Ramsey) přehrávající jednu z památných scén z originálu, během níž vidíme prostřihy na prostředí i další důležité postavy.

„Všichni, na kterých mi kdy záleželo, buď zemřeli, nebo mě opustili,“ říká Ellie, na což Joel drsně odvětí: „Nemáš vůbec ponětí o tom, co je to ztráta.“ Vidíme přitom i útržek z jeho minulosti, kdy drží v rukou tehdy ještě živou dceru. V ukázce taky spatříme postavu Billa v podání Nicka Offermana a pohled na houbovitou tkáň clickera na zdi.

Joel v seriálové verzi The Last of Us
Autor: HBO Joel v seriálové verzi The Last of Us

Desetidílná první série zatím nemá přesné datum premiéry, měla by k nám však dorazit na začátku roku 2023. Seriál vzniká ve spojení hlavního tvůrce samotné hry Neila Druckmanna a Craiga Mazina, jenž stojí za oceňovaným seriálem Černobyl. První série by měla zhruba pokrýt příběh prvního dílu hry, nepůjde však o její doslovný přepis, takže divák může čekat i nečekané momenty či zvraty.

Z dalších herců se můžeme těšit na Gabriela Lunu (Terminátor: Temný osud, Agenti S.H.I.E.L.D.) v roli Tommyho, Annu Torv (Mindhunter: Lovci myšlenek, Hranice nemožného) jako Tess nebo Storm Reid (Euforie, V pasti času) jako Riley Abel. Svou roli Marlene z videohry si zopakuje Marle Dandrigde.

Těšíte se?

Zdroj: IGN

reklama

reklama