V posledním díle The Last of Us je tajné cameo, o kterém skoro nikdo neví. A ne, nejde o herní Ellie

Pokud jste finální epizodu první série The Last of Us sledovali opravdu velmi pozorně, mohli jste zachytit klíčovou hereckou tvář.
The Last of Us
The Last of Us
HBO

reklama

V seriálovém zpracování The Last of Us dalo se objevili někteří herci z videoherní předlohy. Ve finálním devátém dílu se nejvíce mluvilo o Ashley Johnson, herní Ellie, která však tentokrát hrála její matku Annu v důležitém a speciálně do seriálu přidaném flashbacku.

Mimoto ale došlo i na velmi nenápadné cameo herečky Laury Bailey. Ta se ujala role jedné ze sestřiček v operačním sále, kam se Joel probije, aby zachránil Ellie. Můžete správně namítnout, že nejde o nijak důležitou postavu, jenže Laura Bailey se objevila i ve druhém herním The Last of Us, kde se chopila stěžejní hrdinky Abby. 

Abby z druhého dílu hry The Last Of Us
Autor: Naughty Dog Abby z druhého dílu hry The Last Of Us

„Neprozradím, o kterou z těch dvou hereček jde. Obě si jsou hodně podobné,“ řekl showrunner seriálu Craig Mazin. Mezitím se na sociálních sítích objevila fotka z natáčení, kterou herečka poslala druhému showrunnerovi Neilu Druckmannovi, jehož hodně pobavila a hned ji veřejně okomentoval: „Pro ty, kteří nevědí, koho ztvární v nadcházejícím příběhu, můžu jen říct, že to bude hodně souviset s tím operačním sálem.“

Nikdo z tvůrců navíc nevyloučil, že by se Bailey mohla objevit v seriálu znovu, a to ve větší roli. „Vždyť na sobě měla masku, takže v příští sezoně z ní můžeme udělat kohokoli,“ podotknul Mazin.

Podobným způsobem už se vyjádřil i Troy Baker, který se coby představitel herního Joela objevil v osmém dílu seriálu coby James, pravá ruka lídra kanibalského kultu Davida. Přestože jeho role byla dost výrazná, je přesvědčený, že může být i v příští sezoně někým úplně jiným. Bere to jako výzvu, jak se převtělit a překvapit tím i diváky.

Kdyby vás mimochodem zajímalo, zda se některému z herní dabérů povedlo zahrát si přímo svou postavu, jedna šťastná osoba by se našla. Merle Dandridge si totiž v seriálu zopakovala vcelku výraznou roli Marlene, vůdkyně odbojové organizace Světlonošů.

Zdroj: Entertainment Weekly

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!