První trailer nejočekávanějšího hororového seriálu je famózní. Fanoušky v něm štve jediná věc

Očekávaná hororová pecka The Last of Us se konečně představila v regulérní upoutávce. Jak moc je věrná herní předloze?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

The Last of Us
HBO

reklama

Na adaptaci The Last of Us se čeká už mnoho let – a teď je tu konečně první velká ochutnávka. Tvůrci seriálu v ní ukazují, že skvěle pochopili, jak má tenhle depresivní svět vypadat. Jak už to ale na internetu bývá, chválení atmosféry a spoustu famózních záběrů zastiňuje jedna věc, již se fanoušci předlohy rozhodli řešit víc než cokoliv jiného.

The Last of Us
Autor: HBO The Last of Us

Ano, řeč je o obsazení Belly Ramsey (Lyanna Mormont ze Hry o trůny) do role Ellie. Tahle herecká volba se řeší už od chvíle, kdy byla oznámena, a čím víc se toho ze seriálu odhaluje, tím hlasitě se na Twitteru nebo na Facebooku řeší, zda byla správná, nebo ne. Každý si to pochopitelně musí rozhodnout sám za sebe – ať už po novém traileru, nebo třeba až po zhlédnutí samotného seriálu. Pusťte si tedy nahoře upoutávku a uvidíte, jak na tom jste vy.

Zdroj: IGN

reklama

reklama