Tohle je 6 největších šoků z Teorie velkého třesku! Co vás rozsekalo nejvíc?

Také jste hledali čelist na podlaze?
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

Teorie velkého třesku je tu s námi už skoro deset let, a ačkoliv dýchá hlavně k tomu, aby nás rozesmála, občas umí i pořádně vyděsit! Před premiérou 10. série, která na COOL dorazí už v pondělí 4. září, jsme proto zavzpomínali na šestici zvratů (a dalších šokujících momentů), kterými nás Sheldonova partička těžce rozhodila.

06) Raj spící s Penny.

Možná si i vy pamatujete na finále 4. řady, která končila tím, že Raj skončil v pelechu s Penny. Nakonec se vše vysvětlilo (relativně) nevinně, před pěti lety však šlo o pořádné překvápko! Paradoxně tím, koho scéna nejvíce překvapila, byl sám Rajův představitel – pro Hollywood Reporter totiž řekl, že ho scénář naprosto šokoval, protože story vůbec nenaznačovala, že by chtěla kráčet tímto směrem. Inu, ještěže se nikomu nic nestalo!

Teorie velkého třesku
Autor: CBS Teorie velkého třesku

05) „Havárie“ Mars Rover

Teorie velkého třesku má málokdy větší vliv na svět okolo sebe – nestane se třeba často, že by Sheldon skutečně vyhrál Nobelovu cenu nebo zničil polovinu Severní Ameriky skrze nepodařený pokus s antihmotou. Proto byl moment, kdy Howard svým machrováním de facto anihiloval marťanský rover, tak příjemně překvapivý a zároveň vtipný – finální hlášení z telky pak celou situaci dokonale korunovalo!

Teorie velkého třesku
Autor: CBS Teorie velkého třesku

04) Sheldonův „útěk“

Na někoho, od koho se doslova čekalo vymyšlení spojení kosmologie a kvantové fyziky, zažíval Sheldon před pár řadami pořádnou krizi identity. Ta ve finále 7. řady vykulminovala v Sheldonovo OPUŠTĚNÍ Pasadeny a snahu cestováním po světě najít své pravé já. Přesně ve stylu jiných podobných situací, také tentokrát měl dramatický okamžik (po němž by v jiných seriálech následovala poučná a/nebo poetická situace) v Teorii velkého třesku veskrze prozaické zakončení – Sheldy prostě měsíc a půl jezdil po Americe ve vlacích a nakonec byl oloupen.

Teorie velkého třesku
Autor: CBS Teorie velkého třesku

03) Howard letí do vesmíru

Je jenom málo postav, které byly (a mnohdy stále ještě jsou) tak slizoučké, jako zrovna Howard – a to říkáme přátelsky jako jeho velcí fanoušci! Nakonec, za svou pověst si může po letech nechuťáckých vtipů a narážek jedině on sám. Právě proto bylo příjemné a veskrze šokující, když skupině oznámil, že poletí do vesmíru otestovat si na Mezinárodní vesmírnou stanici svůj experiment. Na někoho, mezi jehož první pamětihodné scény patří dobrovolná otrava arašídy z čokoládové tyčinky, jde o přímo olympijský skok kupředu!

Teorie velkého třesku
Autor: CBS Teorie velkého třesku

02) Těhotenství Bernadette

Snad někdy od 4. řady, kdy do seriálu masově přibyly holky, je počet postav Teorie velkého třesku více méně totožný – až do kouzelného momentu v nedávné valentýnské epizody. Bernadette a Howard si užívali odpočinku ve vířivce (vše zcela PG-13), když Howarda kousl rozběsněný králíček, což si vyžádalo cestu na pohotovost. Bernadette pak vše zakončila samomluvným povzdechnutím, že mu holt „řekne někdy jindy, že je těhotná“. A čelisti se kácely k zemi!

Teorie velkého třesku
Autor: CBS Teorie velkého třesku

01) Konec 10. řady

První okamžik vezmeme letem světem a bez spoilerů, poněvadž se na 10. sérii na Prima COOL teprve chystáme – vězte však, že její finální okamžiky ve Spojených státech vyvolaly zděšení nad tím, že se fanoušci dlouhé měsíce nedozví, co bude dál!

Teorie velkého třesku
Autor: CBS Teorie velkého třesku

10. série Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL už v pondělí 4. září ve 21.25!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama