Tohle je 7 nejděsivějších scén ze Simpsonových! Která vás vystrašila nejvíc?

Krev tuhne ve žlutých žilách!
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

reklama

I když se na první pohled může zdát, že jsou tu Simpsonovi hlavně k pobavení, mnohdy dokázali vyvolal i mrazení, děs a dávicí reflex. A platí to i pro šokantní momentky, které nepatří mezi hororové Čarodějnické díly. Našli jsme takových rovnou sedm!

07) Lynč Milhouse

Když děti při své cestě autobusem havarují na pustém ostrově (zní to divně, ale kontext je trochu složitější) a někdo jim sní poslední zásoby jídla, vina brzy padne na Milhouse. V příliš mrazivé parodii Pána much je tak nebohý modrovlasec naháněn a je mu vyhrožováno, že mu kvůli možnému jídlu "rozpářou břicho" – má jít možná o komedii, ale vlastně to působí až příliš autenticky.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

06) Klaun naproti

Homerovy kutiltské schopnosti jsou tak pověstné, že by z nich Stephen King mohl sepsat celou ságu. Platí to však i obráceně. Když retrodíl ukazující nám Lízino dětství zabrouzdá do toho, kterak Homie sestavil Bartovi zábavného klauna, ošije se při pohledu na výsledek 9 z 10 diváků!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

05) Burnsova recyklace

Když se Líza rozhodne, že Burnse přesvědčí, aby začal ve velkém recyklovat, situace dopadne očekávatelně cynicky – finále dílu, kdy Burns začne sklízet celé moře a V DOBRÉ VÍŘE produkovat sudy plné "stoprocentně recyklovaných mořských živočichů", však působí možná ještě děsivěji než náhodná chvilka individuálního hororu.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

04) Flanders čeká na smrt

Finále dílu Bartova kometa se vyznačuje dokonale mrazivým momentem, když prakticky celý Springfield vyžene Flanderse z jeho vlastního bunkru. Chudák Ned přitom za svou oběť skoro ještě poděkuje – jeho zpěv z vnějšku, kdy de facto čeká na smrt, patří mezi ty nejděsivější (nekrvavé) okamžiky celých tří dekád žluté rodinky!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

03) Srdce na dlani

Zlomené srdce patří mezi bolístky, které si zažil asi úplně každý na planetě (i když někdo možná jenom z lámající strany barikády). Když si tímtéž poprvé projde i Bart, situaci doprovodí tak autentická vizualizace, až z toho rovněž každému jeho pumpa nejspíše trochu poskočí při vzpomínce na vlastní minulost...

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

02) Celá Homerova mystická cesta

Poté, co se Homer sjede s pomocí supersilného chilli, vyjeví se mu taková snůška metafyzických výjevů, že nám z nich dodnes je dost ouzko. Za všechny stačí připomenout třeba Marge odfoukávanou větrem a vůbec celý melancholický podtext o pomíjivosti existence...

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

01) Scratchy vs. NanoItchy

Daly by se samozřejmě zmínit i některé další okamžiky, které nám všem navodily husinu skrze prvoplánový ŠOK! Jelikož nám však jde o déletrvající děs, nemůžeme se než opět ošít při vzpomínce na díl Itchyho a Scratchyho, při němž nebohý kocour vdechne nasekané "nanočástice" myšáka, který ho odpudivě naporcuje zvnitř! Brr!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

Simpsonovi běží na COOLu každý podvečer!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama