Top Gear hlásí těžkou ztrátu! Matt LeBlanc končí. Proč se tak rozhodl?

Diváci si novou moderátorskou sestavu postupně oblíbili. A teď tohle...
Matt LeBlanc oznámil svůj konec v pořadu Top Gear.
Matt LeBlanc oznámil svůj konec v pořadu Top Gear.
BBC/koláž

reklama

Americký herec, který proslul v seriálu Přátelé, natočí svou poslední čtvrtou sérii jako hlavní tvář populárního automobilového pořadu Top Gear. A pak z osobních důvodů končí. Časová náročnost natáčení vedla k tomu, že byl dlouho odloučený od své americké rodiny a přátel.

"Je to nešťastné, ale z těchto důvodů už nebudu pokračovat v této show. Navždy budu fanouškem Top Gearu... Díky za skvělou jízdu," vzkázal LeBlanc. Podařilo se mu pořad stabilizovat po odchodu bývalé ústřední trojice Clarkson, Hammond a May. 

Pořad převzal po neúspěšném Chrisi Evansovi, kterému fanoušci vyčítali suchost a nedostatečné charisma a vrátil ho s dvojicí Chris Harris a Rory Reid zpátky na výsluní, kdy byli spokojení diváci a tedy i mateřská stanice BBC.

"Škoda, chemie LeBlanca s Harrisem nabírala na dokonalosti každým dílem," komentoval jeden z fanoušků. Mnoho z nich oceňovalo, že se nová trojice nesnažila tolik napodobovat původní Top Gear a našla si svoje vlastní role.

Televize zatím neoznámila, kdo by měl být novou hlavní tváří pořadu a zda pouze doplní novou tvář nebo obmění celou trojici tak, aby si moderátorsky sedla.

Bude vám LeBlanc chybět a koho byste si uměli představit na jeho místě?

reklama

reklama