Top Gear musel zastavit natáčení v Norsku! Jejich štáb vyšetřuje policie kvůli průšvihu na slavné silnici

Na Top Gear se v poslední době valí jeden problém za druhým.
Top Gear se dostal do problémů v Norsku
Top Gear se dostal do problémů v Norsku

O pořadu Top Gear se poslední dobou nedozvídáme přiliš pozitivních věcí. Ať už se jedná o změny v moderátorském týmu reagující na klesající sledovanost nebo kauzy, jako byla ta na Falklandách nebo nevkusné hrátky u památníku veteránům I. světové války v Londýně.

Jakoby to nestačilo, tak se dostal štáb Top Gearu do problémů při natáčení v Norsku. Tamní policie se totiž rozhodla zrušit speciální povolení na překročení rychlosti, které vydala filmařům. Jedno z aut totiž překročilo trojnásobně rychlostní limit v úseku, který je uveden jako mimořádně rizikový.

Favorit zazářil i v Top Gearu.

VIDEO: Podívejte se na test Favoritu v Top Gearu!

K incidentu došlo v Atlantic Ocean tunelu, který připojuje k pevnině ostrovní město Kristiansund. V tunelu policejní radary naměřily autu rychlost 243 km/h v místě, kde je maximální povolená rychlost 80 km/h. Spekuluje se, že autem byl buď supersport Ferrari GTC4 Lusso nebo Porsche Panamera Sport. Rychlostní výjimka norské policie byla přitom udělena jen do rychlosti 140 km/h.

Policie vede vyšetřování, kdo seděl za volantem auta. Mluvčí BBC řekl, že řidičem nebyl Matt LeBlanc ani Chris Harris, kteří prý ani nebyli v době natáčení na místě. Štáb si každopádně bude muset najít jinou lokalitu, protože norská policie na základě incidentu své povolení zrušila. Otázkou zůstává, zda se ještě Top Gear bude moci do Norska někdy vrátit - pokud tedy bude chtít pořádně šlápnout na plyn.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama