Top Gear představil nový tým moderátorů! Kdo nahradí Matta LeBlanca?

Ve 27. sezoně populární show nás čekají tři moderátoři. Dvě tváře budou úplně nové.
Nová moderátorská trojice pořadu Top Gear
Nová moderátorská trojice pořadu Top Gear
BBC

reklama

Dvěma novými moderátory pořadu Top Gear budou Paddy McGuinness a Freddie Flintoff. Moderátorskou trojici utvoří s již známým Chrisem Harrisem. Show tak opět zná své hlavní tváře poté, co Matt LeBlanc oznámil, že nadcházející 26. sezona je pro něho v Top Gearu konečnou, protože chce být v Americe se svou rodinou.

S pořadem se částečně loučí taky Rory Reid, který však zůstane součástí šířší Top Gear rodiny, kam patří třeba taky závodnice Sabine Schmitz. Vídat ho budeme třeba v sesterském pořadu Extra Gear a bude působit hlavně online.

Oba noví moderátoři jsou známé televizní tváře. Paddy McGuinness účinkoval v řadě komediálních seriálů a pořadů a je také velice vytíženým televizním moderátorem. Freddie Flintoff byl hvězdným hráčem kriketu a po skončení kariéry se stal populárním moderátorem. Za svou sportovní rádiovou show na rádiu BBC5 byl dokonce vyhlášen britským moderátorem roku.

Nová dvojice v pořadu Top Gear (zleva) - Freddie Flintoff a Paddy McGuinness
Autor: BBC Nová dvojice v pořadu Top Gear (zleva) - Freddie Flintoff a Paddy McGuinness

"Že se stanu součástí show, kterou odmalička miluju, je prostě fantazie. Fandové Top Gearu po celém světě jsou banda nadšenců a já se mezi ně počítám," řekl McGuiness.

"Umíte si asi představit, jakou si užijeme s Paddym a Freddiem v Top Gearu srandu. Jsou to oba skvělí a přirození baviči. Kombinace jejich nespoutanosti s těmi nejzábavnějšími auty na světě dostane naši show na novou úroveň," těší se na své nové parťáky Chris Harris.

Na začátku příštího roku si odbude premiéru poslední 26. série s Mattem LeBlancem, nový tým pak vstoupí na obrazovky v druhé polovině příštího roku.

Top Gear si přes nárůst konkurence drží vysokou sledovanost po celém světě a třeba jeho doprovodný tištěný magazín je nejpopulárnějším motoristickým časopisem na světě.

Jste zvědaví, kam Top Gear posune nové trio moderátorů?

reklama

reklama