První trailer seriálu s Boba Fettem: Star Wars ukazují své drsné podsvětí

Legendární lovec odměn bere v první upoutávce diváky do zrádného podsvětí Star Wars.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

The Book of Boba Fett
Lucasfilm

reklama

Má spoustu spojenců, ale ještě víc nepřátel. Řeč je o slavném lovci odměn Bobu Fettovi, který se představuje v prvním traileru vlastního seriálu ze světa Star Wars, který je spin-offem úspěšné televizní série The Mandalorian, kde se Boba Fett taky ukázal. V hlavní roli uvídíme opět Temueru Morrisona, jeho parťačku Fennec Shand ztvární herečka Ming-Na Wen.

Trailer ukazuje, že seriál naváže na poslední scénu z druhé série Mandaloriana, která zavedla diváky na pouštní planetu Tatooine do upuštěného sídla Jabby Hutta. Vyjde však najevo, že Huttovo kriminální impérium žije dál a šéfuje mu jeho někdejší pobočník Bib Fortuna. 

The Book of Boba Fett
Autor: Lucasfilm The Book of Boba Fett

Seriál odstartuje už 29. prosince a rozšíří příběh, který načal Mandalorian, stejně jako další chystaný spin-off s názvem Ahsoka zaměřený na postavu Ashoky Tano (Rosario Dawson). Ten má dovést vzájemně propletené dějové linky do velkého vyvrcholení.

Těšíte se?

reklama

reklama