V dalším dílu Hry o trůny konečně dojde na osudové setkání Jona a Daenerys! Podívejte se na první fotky

Příští epizoda bude stát za to!
Daenerys se konečně potká s Jonem
Daenerys se konečně potká s Jonem
HBO

reklama

Seriál Hra o trůny se konečně dostal do bodu, kdy se potká Jon Snow s Daenerys z rodu Targaryenů. Řeč je o osudovém setkání dvou lidí, kteří s velkou pravděpodobností vytvoří do budoucna pár. Ona, neohrožená královna a majitelka tří draků, a on, ultimativní správňák a znovuzrozený vůdce. K tomu všemu navíc ještě můžeme přimotat i zkazky o tom, že je Jon z poloviny Targaryen a právě vztahy uvnitř tohoto rodu tvořily z historického hlediska velmi pevné svazky.

To všechno se odehraje už v dalším díle sedmé řady, který má premiéru příští pondělí ve 3 hodiny ráno našeho času. Epizoda je nazvaná Královnina spravedlnost a Jon přijede za Daenerys na Dračí kámen. Jeho snahou je – i přes varování ze strany severských rodů a sestry Sansy – přesvědčit královnu draků o tom, že mnohem větší nebezpečí leží severně od Zdi a že je nutné spojit armády v nadcházející bitvě s Bílými chodci.

Jestli se mu to podaří, uvidíme v pondělí, už nyní se ale můžete podívat na galerii nových fotek, kde jsou vidět opravdu zajímavé detaily. Zejména pak insignie jednotlivých rodů, včetně hrudního plátu Jona s dvěma vlčími hlavami proti sobě.

reklama

reklama