VIDEO: Legendární seriál Hvězdná brána se vrací! Dozvíme se všechno o vzniku bran! Kdy bude premiéra?

Už jste ani nedoufali a přesto se chystá pokračování!
Stargate: Origins
Stargate: Origins
MGM

reklama

Možná jste už ani nedoufali, možná jste už prostě skousli to, že Hvězdná brána skončila, ale máme pro vás dobrou zprávu. Nic takového se zatím nekoná. MGM totiž oznámili další sérii, která sice nebude navazovat na již známé události, ale bude jim předcházet. Řeč je o seriálu Stargate: Origins, který se začne vysílat ještě letos.

Mnohem více společného bude mít s původním filmem, jenž sloužil jako prvotní předloha seriálu a zaměří se na postavu Catherine Langfordové. Pokud se v univerzu Hvězdné brány nepohybujete, měli byste vědět, že jde o dceru archeologa Paula Langforda, který hvězdnou bránu objevil. Jeho dcera, fascinována otcovým objevem, se pak stala odbornicí a mohli jste ji vidět ve zmiňovaném filmu režiséra Rolanda Emmericha.

Jediné, co nám trochu kazí náladu, je fakt, že seriál bude distribuován výhradně přes platformu Stargate Command, tedy zcela digitálně, a každý díl bude mít pouhých 10 minut. Pro první sérii se počítá s deseti díly, a pak se uvidí, zda se koncept nepřetvoří ve standardní televizní show, kterou jste zřejmě očekávali.

Ovšem jak praví lidové rčení, lepší než zakňaktelem do oka.

 

reklama

reklama