VIDEO: Metalová verze Simpsonových vás totálně rozseká!

Simpsonovi pořádně natvrdo!
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

reklama

Kultovní znělka Simpsonů se dočkala už tolika nejrůznějších variací, že je skoro nemožné je všechny spočítat – pěknou řádku z nich ostatně mají na triku i sami tvůrci. Zatímco vizuální úpravy jsou však poměrně časté, hudební mutace, zvláště ty neoficiální, na denním pořádku nejsou.

Právě proto umí zaujmout nová metalová (!) předělávka od norského muzikanta Lea Moracchioliho!

Nejenže Leo renovovaný song složil, ale navíc rovněž nahrál všechny nástroje. Není se tak čemu divit, že odrhovačka za první den své existence na YouTube posbírala přes 200 tisíc shlédnutí.

Nakonec, mrkněte se na ni sami!

Pro Moracchioliho to mimochodem není první cover verze podobného druhu. V minulosti už takto předělal Redemption Song od Boba Marleyho, Hello od Adele anebo letní song Despacito! Klikejte jenom na vlastní nebezpečí.

Co se však metalu týče, pro Simpsonovy rozhodně nejde o úplně první drsnější hudební předělávku. Proslavila se zejména v Phoenixu působící formace Okilly Dokilly, která vystupuje zásadně v kostýmech Nedda Flanderse.

Co do hostování Simpsonovi s otevřenou náručí v minulosti uvítali třebas partičku z Metallicy nebo Judas Priest... a u druhé jmenované museli později korigovat své tvrzení, že hraje death metal.

Snad tak nová metalová cover verze přispěje k rozšíření pohledu tvůrců Simpsonů na tohle svébytné hudební odvětví!

Simpsonovi jsou na Prima COOL k vidění každé všední odpoledne.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama