VIDEO: Podívejte se, jak Homer v novém kraťasu zabije Kennyho ze South Parku!

Zabil Kennyho, bastard!
Městečko South Park a Simpsonovi
Městečko South Park a Simpsonovi
Comedy Central/FOX

reklama

Za svůj požehnaný věk se v "gaučovém gagu" v Simpsonových dělo ledasco. Crossovery s jinými seriály jsou však stále svátečním zbožím. V tom nejnovějším došlo rovnou na jeden jak se South Parkem, tak i se SuperMansion a Robot Chicken! 

Vše začíná nevinně - Simpsonovi se opět sběhnou před telku, najednou si ale všimnou, že jim chybí obraz nad gaučem. Někdo ho zcizil! 

A tak se Homer detektivně vydává napříč kulisami trojice jiných animáků vše vypátrat. 
Mine partičku z Městečka South Park a brutálně se popere s charaktery z osmdesátkové formace California Raisins. Vše skončí všeobecným mrzením a oběťmi na životech. Až nakonec... vejde do pokoje Nerda z Robot Chicken, úkladného pachatele loupeže, který si malbu ukradl z důvodu, který všichni dobře známe. 

Jde totiž o velkého fanouška žluté rodinky!

Však na to ostatně mrkněte sami:

Kraťas napříč animáky je dílem hostujících animátorů ze Stoopid Monkey Stoodios, kteří mají na svědomí právě pravidelnou tvorbu Robot Chicken a SuperMansion. 

Díky jejich unikátnímu stylu humor nás v gagu čeká nejenom setkání známých tváří napříč televizními značkami, ale také unikátní trojrozměrné vykreslení dvourozměrných Simpsonových.

Na výskyt gagu v samotném seriálu si však ještě pěkně dlouho počkáme - díl, který segment vykopne, bude odvysílán až 19. února příštího roku. 

Do té doby můžete přežít se Simpsonovými na Prima COOL. I dnes je našich vlnách potkáte v pravidelném čase od 12.40 a 18.20.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama