VIDEO: Podívejte se na 7 nejzábavnějších scén se Sheldonem z Teorie velkého třesku

Smích skrze vařící krev.
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

Česká premiéra 10. řady se blíží – již od pondělí 4. září budete nové díly moct sledovat tradičně na vlnách Prima COOL. Sheldona v nové řadě čekají velké změny, je proto jenom příhodné vzpomenout na sedmero chvil, kdy nás v minulosti výborně pobavil (nebo nám spíše pil krev)!

07) Nemocniční omyl

Strach je horší než to, čeho se bojíme – nějak tak by šlo sofistikovaně popsat okamžik, kdy se Sheldy v panice před NAKAŽLIVÝMI NEMOCEMI omylem vloudí karantény zkoumající ty nejhorší choroby světa. A my se tomu ne a ne přestat smát.

06) Heliový Sheldon

Jasně, v reálu by podobná míra helia v místnosti Sheldona udusila, ale nač si kazit veselý gag, v němž Sheldon mluví ještě o něco legračněji než obvykle, zbytečnou porcí vědy? Navíc jde o jeden z mála momentů seriálu, kdy je to právě Sheldon, kdo dostane naloženo.

05) Opilý Sheldon

Možná, že kdyby se Sheldon naplno vydal vstříc alkoholismu, byl by (po omezený čas) o něco snesitelnější než běžně! Naznačila to alespoň kultovní scéna z počátku seriálu, která je jedním z mála okamžiků, kdy se Sheldon opil. Tedy, odečteme-li videoherní alkohol...

04) Sheldon a Valium

Jít na to lze i přesně obráceně a namísto povzbuzováku do Sheldona napumpovat oblbovák. Náš milý génius sice přesto není schopný zavřít ústa, ale aspoň z nich ven posílá o něco méně jedovaté poznámky než obvykle!

03) Kuličková Bazinga

Pokud bychom měli vypíchnout jedinou scénu, která proslavila Sheldona nejvíce ze všech, byla by to tahle – právě schovávačková "Bazinga v bazénku" s kuličkami totiž proslavila Sheldyho nesmrtelnou hlášku!

02) Sheldon jako Flash

Jako pamětníci prvních řad však musíme uronit slzu i nad Sheldonovým prvním (a nikoliv posledním) výskytem v roli Flashe. Jasně, také tentokrát měl v sobě Sheldon koňskou dávku něčeho, co si obvykle nedopřává – v kombinaci s komiksovým kostýmem však vzniklo něco, co nás tehdá připoutalo k obrazovkám.

01) Sheldon se vrací ke Kořenům

Dost možná nejvíce však adorujeme Sheldona, když je sám sebou i bez pomoci jiných látek. Zřejmě nejgeniálnější (a nejméně korektní) scénou je proto Sheldonova snaha se zalíbit černošské nadřízené mimo jiné tím, že jí daruje nosič se seriálem o otroctví, Kořeny. Z chvilek, kdy člověk neví, jestli se má smát, anebo plakat, bychom za něco podobného Jimu Parsonsovi nejraději udělili Nobelovu cenu za humor!


10. série Teorie velkého třesku na Prima COOL začíná v pondělí 4. září ve 21.25.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama