VIDEO: Podívejte se na vystřiženou scénu z Batman vs. Superman. Je v ní další nové monstrum!

Kdo nebo co to sakra je?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: První vystřižená scéna z Batman vs. Superman

reklama

V Batman vs. Superman se objevila kupa odkazů na komiksy a budoucí filmy. Že jste je všechny pochytali? Dobře pro vás! Pokud jste v nich ale plavali, ty nejdůležitější vám osvětlí tenhle článek:

Flash Batman Superman

VYSVĚTLENÍ: Co znamená snová scéna z Batman vs. Superman? A co konec?

Už jste všichni v obraze? Super. Tak to si můžeme promluvit o první vystřižené scéně, kterou studio Warner Bros. nečekaně vypustilo na internet. Jak jsme mohli vidět o něco výš, zásahová jednotka v ní konečně najde hlavního padoucha filmu Luxe Luthora. Než ale Luthor skončí za mřížemi, stihne si pokecat s ďábelsky vyhlížející postavou z jiné planety. O koho se jedná? V tuhle chvíli existují dvě teorie. A obě se týkají budoucího arcipadoucha Darkseida.

Podle té první se jedná o Darkseidova otce Yuga Khana, podle druhé o jeho generála Steppenwolfa. Daná postava má každopádně před sebou tři vyspělá zařízená, takzvané Mother Boxy, jež Darkseid používá k teleportaci svých vojsk na okupované planety.

Yuga Khan
Autor: DC Comics Yuga Khan
Steppenwolf
Autor: DC Comics Steppenwolf

Luthor tak zřejmě rokuje o chystané invazi, která by mohla přijít v prvním nebo ve druhém díle Justice League (týmové pokračování Batman vs. Superman). A jakkoliv je pochopiltené, že se scéna z filmu vystřihla (většina lidí by ji vůbec nepochopila), pro fanoušky se jedná o další důkaz toho, že se budou nové filmy řídit podle komiksů!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!