Jsou tohle první uniklé záběry ze seriálového Zaklínače? Ukazují bitvu i hrad Kaer Morhen

Fanoušci Zaklínače dosttávají ochutnat první sousta z chystaného seriálu.
První uniklé záběry ze seriálového Zaklínače?
První uniklé záběry ze seriálového Zaklínače?
Netflix / Torpedo Pictures

reklama

Americká seriálová adaptace Zaklínače patří mezi nejočekávanější a taky nejvíce diskutované projekty současnosti. Natáčení, které se odehrává převážně v Bulharsku, už jede na plné obrátky a na povrch se teď dostaly zřejmě dostaly první záběry.

Dvě krátké sekvence se objevily na stránkách produkční společnosti Torpedo Pictures, zabývající se speciálními efekty. Jedna ukazuje zuřivé boje mezi domy v jakési hořící osadě, druhá je o něco zajímavější, jde o letecký pohled na podobu skalního hradu Kaer Morhen. V tom sídlí zaklínačská Škola Vlka, kterou prošel taky hlavní hrdina příběhu Geralt z Rivie (Henry Cavill).

PRVNÍ VIDEO - VESNICE

Záběry nevypadají zle, přesto se zdají rozpracované, jakoby jim chyběly ještě některé postprodukční filtry. Zkrátka působí trochu jako z počítačové hry. Jakkoli máme rádi videoherního Zaklínače, seriálu by jistě slušelo, kdyby se spíše než "malovanému" Warcraftu podobal Hře o trůny; tedy měl syrovější a realističtější look.

DRUHÉ VIDEO - KAER MORHEN

Autentičnost videí stále není oficiálně potvrzená, ale jelikož už se šíří po internetu a nikdo ji dosud ze stránek Torpedo Pictures nesmazal, zřejmě jde o předem smluvně ošetřenou aktivitu.

Jak se vám líbí pravděpodobně první záběry z amerického seriálového Zaklínače?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!