VIDEO: Tohle je 7 nejvtipnějších scén ze Simpsonových! Která vás dostala nejvíc?

Momentky, které nehynou.
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Premiérová 28. řada sice signalizuje, že Simpsonovým táhne na třetí dekádu, některé z jejích chvil však nestárnou! Vybrali jsme 7 nejvtipnějších scén, jež nás vždy rozesmějí.

07) Homer odjíždí s botičkou

Je to brutální a frustrující, ale kdo z nás někdy nebyl v podobné situaci, kdy chtěl vzdor regulím a dopadům své chyby jednoduše... z toho všeho ujet? I kdyby to mělo stát kus karoserie? Jestli je v Simpsonových něco metaforou života, pak tenhle okamžik.

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

06) Homer úchylem

Fake news? Pche, Simpsonovi s tímhle pojmem přišli dávno předtím, než to bylo cool. Narafičení Homerova sexuálního obtěžování patří mezi scény, které lze vytahovat u každé druhé zprávy, která se člověku nelíbí!

05) Stupid Sexy Flanders

Tenhle vtip má pro každého něco – ať už jste homofobové, homosexuálové, anebo prostě jen rádi vidíte utrpení uvnitř Homerovy hlavy, Stupid Sexy Flanders má každému co rozdávat! Není náhodou, že se z této scény stal mem!

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

04) Levák Bob a hrábě

Možná jde ve srovnání s jinými momentkami o tak trochu primitivní humor. Víte ale co? Ono to funguje! A čím déle to na gifu sledujete, tím je to lepší a lepší! Levák Bob prostě nemůže dostat ani minutu klidu a většina z nás s ním v tomto okamžiku nebezpečně souzní.

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

03) Bart se učí na test

V prvních řadách, kdy byli Simpsonovi ještě ukotveni v realitě, docházelo i na takové prapodivnosti, jako Barta studujícího americkou historii na test. V typické střihové montáži to už vypadá, že vše klasicky zvládne. Ale pak dostane F. Je to dílem smutné, jako zároveň i komické. Tedy, alespoň pokud máte rádi pohled na plačící děti.

02) Homer (ne)přeskočí propast

Naopak z klasických groteskních okamžiků pochází chvilka, která platí za ideální příklad fyzické komedie. V duchu budoucích vtipů na způsob Griffinových se navíc absurditu nebojí hned několikrát zopakovat – jenže s touto ideou přišla o roky dříve než kolegové!  

Ale na prvním místě tu máme ještě něco sladkobolnějšího!

01) Vočkův detektor lži

Vočko možná nepostřelil pana Burnse, ale to neznamená, že z polygrafu vyjde s důstojností. Ruku na srdce – kdo z nás se při téhle scéně nezapotil víc, než by nejspíše bylo zdravé?!

Simpsonovi běží na Prima COOL každý podvečer.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tento článek najdete v těchto speciálech