Podívejte se s Amy do zákulisí Teorie velkého třesku

Kde přesně se natáčí Teorie velkého třesku? Mayim Bialik vám to celé ukáže!
Teorie velkého třesku
Teorie velkého třesku
CBS

reklama

Konec je za námi – poslední díl Teorie velkého třesku se v USA minulý pátek dočkal své premiéry! Ačkoliv si na českou mutaci ještě chvíli posečkáme, již nyní je jasné, že jde o konec jedné éry. Abyste zatlačili slzu o něco efektivněji, mrkli jsme s nejnovějším videem na to, jak vlastně natáčení Teorie velkého třesku vypadalo.

Zákulisní výlet pořídila Mayim Bialik (Amy), která se s koncem seriálu zjevně rozhodla vydat na dráhu youtuberky – a má k tomu prozatím skvělý materiál! Exkluzivní video se totiž podívalo doslova do zákulisí, tedy do míst za kulisami. Započalo první den posledního týdne natáčení a ukázalo třeba sklady kulisáků nebo místa, kde pracují jednotliví techničtí fachmani. Všechno tohle ale byl jen začátek!

Teorie velkého třesku
Autor: CBS Teorie velkého třesku

Jedním z nejzajímavějších okamžiků videa je pohled z publika. Teorie velkého třesku je jedním z mála sitcomů, který stále vznikal před živým publikem, místo natáčení je tak vlastně zároveň i "divadlem". Vidět staré známé lokace (byty hlavních hrdinů) neorámované televizí či monitorem, ale zasazené před sedačky diváků, je prapodivný zážitek. Ještě prapodivnější je ale pohled z nitra kulis do publika.

Při sledování Teorie velkého třesku divák žije "uvnitř" představy bytu našich hrdinů, - ale v pohledu herců na ně civí nejenom filmaři, ale i stovky lidí v publiku. Jasně, nic z toho není zas tak šokující. Je ale trochu zvláštní to vidět v roce 2019 červené na bílém!

Krom toho nám Amy ukázala i kulisy obchodu s komiksy a došlo i na nakouknutí do převlékárny (bez převlékajících se lidí). Celému videu vlastně k dokonalosti chybí jediné – škoda, že nebylo natočené ve 360 stupních, abychom se mohli rozhlížet bez ohledu na kamerové úhly!

V nedávném rozhovoru v talk show Stephena Colberta, kde se ukázal celý hlavní ansámbl Teorie velkého třesku, padla i zmínka o tom, jak probíhal poslední den natáčení. Kaley Cuoco (Penny) se nechala slyšet, že ze všeho nejvíc připomínal poslední den školního roku.

Štáb i herci totiž natočili drtivou většinu scén v předešlých dnech, v posledním dni toho proto nebylo moc na práci. Poslední okamžiky produkce tak herci spolu se štábem jednoduše dost prozevlili. Po dvanácti řadách však nejspíš nevadí, že si všichni v cílové rovince dali trochu voraz!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama