Podívejte se na 6 nejlepších akčních scén a bitev z Vikingů

Finále 3. série Vikingů je tu!
Vikingové
Vikingové
History

reklama

Poslední epizodu 3. série Vikingů jménem Mrtvý můžete na COOLu chytit již v neděli ve 22.20! Bitva o Paříž vrcholí, po odrazení vikingského útoku se však nebojuje jenom odvahou, ale i lstí! Ragnar je navíc přesvědčen, že nadešla jeho poslední hodina. K opulentnímu finiši série jsme proto vzpomněli na nejlepší bitvy a souboje prvních tři řad!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vikingové III (10) - upoutávka

06) Torsteinova smrt

Ačkoliv zrovna tady mnoho akce nevidíme, emocemi nabité poslední okamžiky Torsteina rozhodně patří mezi ty nejlepší bitevní scény celého seriálu. Jenom máloco dovede tak dobře vystihnout bojovného ducha Vikingů (aspoň tak, jak jej dnes vnímáme), jako úvod šarvátky v zastřené kopcovité krajině! Bude však ještě lépe...

05) Bratr proti bratrovi

Střet Rolla a Ragnara na počátku 2. řady neměl zrovna maratonský rozsah - při prvním sledování jsme to ale jaksi nevěděli. Solidní bitka mezi dvěma formacemi Vikingů navíc není něco, co ve Vikinzích vídáme často! Spousta krutopřísné akce, zvedání štítů, duel obou hlavních nadsamců... to všechno přišlo na úvod sezóny rozhodně vhod!

04) Křest ohněm

Vikingové již přímo začali bitevní scénou, ale na první opravdickou bitvu (ač mezi pár desítkami nešťastníků) jsme si museli pár dílů počkat. Když se však na březích Anglie střetli domorodci a sexy nájezdníci, klesla všem divákům čelist!

03) Bitva o Kattegat

Ani šrumec o původní domovinu našich gerojů nebyl co do rozsahu zrovna opulentní - tentokrát však měla bitka daleko silnější emocionální náboj kvůli tomu, že Ragnar a spol. bojovali o svůj domov! Po celé té době navíc bylo fajn vidět Ragnara a Lagerthu, jak bojují na jedné straně štítové zdi!

02) Přepadení na potoku

Většinou jsou to Vikingové, kdo určí kdy a kde se bude bojovat - okamžik, kdy je tak v anglické říčce přepadli domorodci, byl tím víc osvěžující! Promptní reakce byla nejen příjemná na pohled, ale zároveň dodala šarvátce na unikátní příchuti. I díky defenzivě je navíc tahle scéna unikátně zrežírovaná!

01) Útok na Paříž!

Vzdor všem slabším okamžikům 3. řady bylo pařížské finále skutečně epickou podívanou! Zejména první útok na "Město světel" si v ničem nezadal s rozsahem největších bitev filmových a seriálových konkurentů Vikingů - a druhá "bitva" po Ragnarově "funuse" nás pak zase překvapila kreativně vtipným úvodem! Takhle vypadají Vikingové, které jsme si oblíbili!

Poslední díl 3. řady Vikingů začíná na Prima COOL už v neděli ve 22.20!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!