Konec Vikingů na Prima COOL: Poslední premiérové díly dáváme od úterý 27. dubna

Posledních deset epizod Vikingů si konečně můžete užít s českým dabingem.
Vikingové
Vikingové
History

reklama

Určitě jste si všimli, že byla 6. série Vikingů rozseknuta na dvě poloviny, jež v zámoří dělila téměř roční pauza. Prvních deset dílů jsme samozřejmě odvysílali loni – a nyní konečně dojde na pokračování, které naváže přímo na aktuální reprízy.

Přesně tak, čekání na velkolepé finále Vikingů je u konce. V úterý 27. dubna bude mít českou premiéru 11. díl 6. série a v klasickém týdenním intervalu pojedeme až k finální dvacítce. Poslední várka epizod nám tak vystačí až do 29. června, kdy se konečně dozvíte, jak se uzavře jeden z nejlepších historických seriálů poslední dekády.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vikingové VI (11) - upoutávka

Už dávno snad není tajemstvím, že se poslední série Vikingů netočí kolem legendárního Ragnara Lothbrooka. Seriálové otěže převzali hlavně jeho synové, mezi nimiž nejde přehlédnout hlavně Bjorna a Ivara, v posledních deseti epizodách však nebudou chybět ani další výrazné postavy. Na své si rozhodně přijdou také fanoušci krále Haralda nebo Flokiho, všichni ale dobře víme, co se vyhlíží nejvíc – pořádně epická závěrečná bitva, u níž se budou (doslova?) sbírat čelisti na podlaze!

Premiérový 11. díl 6. série Vikingů začíná na Prima COOL v úterý 27. dubna ve 22:05. Zbylých devět epizod ho bude následovat s týdenním rozestupem.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!