Velkolepý návrat Vikingů: Drsný trailer nového seriálu ukazuje bitvu o Anglii

Těšit se můžeme na hodně bláta, špíny a hlavně krve.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vikingové: Valhalla
Netflix

reklama

Zhruba sto let po skončení seriálu Vikingové se bude odehrávat jeho pokračování s podtitulem Valhalla. Ačkoli v něm narazíme na povědomá jména nebo už dříve navštívené lokace, příběh má fungovat zcela samostatně a bude se odvíjet od pomsty za vyvraždění všech Dánů na území Anglie, které nařidil roku 1002 tamní král Ethelred II.

„Byli jste sem povoláni, abyste pomstili smrt Vikingů,“ mluví k nastoupenému vikingskému vojsku v první upoutávce dánský král Knut Veliký (Bradley Freegard). Pak se rozjede válečná vřava, během které padne i londýnský most. „Přišel jsem ze světa akčních filmů, kde všechno rychle odsýpá, vysvětlil svůj přístup showrunner seriálu Jeb Stuart, známý jako scenárista hitovek Smrtonosná past nebo Uprchlík.

Vikingové: Valhalla
Autor: Netflix Vikingové: Valhalla

V ukázce uvidíme ještě další důležité hrdiny, kterýmu budou princ Harald Sigurdsson (Loe Suter), známý cestovatel Leif Eriksoon (Sam Corlett), jeho sestra Freydis Erksdotter (Frida Gustavsson) nebo Emma Normandská (Laura Berlin).

Co říkáte na upoutávku říkáte?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama