Taneční scéna z Wednesday se musela natočit na první pokus. Proč úžasné vystoupení nešlo zopakovat?

Parádní taneční scéna se nemohla točit na více pokusů – při natáčení se totiž vyskytl zásadní problém.
Wednesday – hvězda seriálu Jenna Ortega
Wednesday – hvězda seriálu Jenna Ortega
Netflix

reklama

Seriál Wednesday boří sledovaností všemožné internetové rekordy a velký podíl na tom má jistě představitelka hlavní role, charismatická dvacetiletá herečka mexicko-amerického původu Jenna Ortega. Ta přitom v rozhovoru pro magazín NME prozradila, že památná taneční scéna, která vycházela zcela z její vlastní choreografie, vznikala za dost náročných podmínek. 

„Bylo to šílené, protože to byl můj první den nákazy covidem-19, takže to bylo opravdu hrozné natáčení... Vzbudila jsem se ten den a měla jsem bolesti celého těla, ačkoli nikdy nebývám nemocná, a když už, nikdy to není nic hrozného. Cítila jsem se jako po nárazu autem. Jako by mi malý skřítek vlezl do krku a tam škrábal a škrábal. Během natáčení mi dávali léky a čekali, zda bude pozitivní výsledek testu,“ popsala.

Nakonec se skutečně ukázalo, že je Jenna covid pozitivní, okamžitě tak zamířila do karantény, přerušilo se natáčení a všichni z placu zamířili na testy. Hvězda seriálu Wednesday sice nebyla stoprocentně spokojená s některými pasážemi svého ujetého tanečního čísla, kvůli snaze dohnat zpoždění v natáčecím plánu už ale druhý pokus nedostala. „Asi bych to zatančila i trochu líp,“ posteskla si.

Scéna už se stihla stát virálním hitem sociálních sítí, speciálně TikToku. Má tak našlápnuto do síně slávy mezi taneční čísla z filmů jako Hříšný tanec, Pulp Fiction, Zpívání v dešti nebo Horečka sobotní noci.

Zdroj: Deadline

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!