Pán prstenů má novou konkurenci. Slavná fantasy od tvůrce Star Wars se vrací v prvním traileru

Seriálové návraty Pána prstenů a Hry o trůny letos doplní ještě jeden výlet do známého fantasy světa.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Seriál Willow navazuje na stejnojmenný film, který byl variací na klasické fantasy příběhy od Tolkiena
Warner Bros. / Disney+

reklama

Lucasfilm představil nový osmidílný fantasy seriál Willow, který navazuje na stejnojmenný film z roku 1988, který podle nápadu George Lucase (tvůrce Star Wars) režíroval proslulý Ron Howard (Rivalové, Apollo 13, Čistá duše).

Do hlavní role kouzelného trpaslíka Willowa Ufgooda se v něm vrátí Warwick Davis, a to pod dohledem showrunnera Jonathana Kasdana, scenáristy filmu Solo: Star Wars Story nebo kultovního seriálu Dawsonův svět.

Seriál Willow navazuje na stejnojmenný film, který byl variací na klasické fantasy příběhy od Tolkiena
Autor: Warner Bros. / Disney+ Seriál Willow navazuje na stejnojmenný film, který byl variací na klasické fantasy příběhy od Tolkiena

Příběh se odehrává dlouhé roky po událostech filmu a točí se kolem záchranné mise, kterou svolá princezna, aby zachránila svou sestru, dvojče. Součástí skupiny bude i Willow a nakonec se ukáže, že v sázce bude daleko více než jeden život.

Původní film byl v podstatě Hobitem/Pánem prstenů od George Lucase a seriál by měl mířit na fantasy fanoušky jako takové – tedy stejnou skupinu lidí, která s napětím očekává i letošní seriály vycházející z Pána prstenů nebo ze Hry o trůny (prequel seriál Rod draka). 

Kromě Davise se před kamerou objeví ještě Erin Kellyman (Solo: Star Wars Story, Falcon a Winter Soldier), Rosabell Laurenti Sellers (Hra o trůny), Tony Revolori (Spider-Man, Servant) nebo Ellie Bamber (seriál Had). K divákům se nový Willow dostane na konci listopadu 2022.

Viděli jste film? A těšíte se na seriál?

Zdroj: The Playlist

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!