Trailer Zaklínače bez Cavilla ukazuje pořádně krvavou fantasy řežbu. Kam se tentokrát podíváme?

Nový seriálový Zaklínač se představuje v prvním plnokrevném traileru. Kdo v něm hledá Henryho Cavilla, hledá marně.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Henry Cavill jako Zaklínač
Netflix

reklama

Henry Cavill opouští seriálového Zaklínače, ale ústřední postava Geralta z Rivie ale spolu s ním nezmizí. Od čtvrté série se jí ujme Liam Hemsworth (Hunger Games) a už teď je jasné, že to bude mít mimořádně těžké, protože právě Cavill byl jedním z posledních důvodů, proč mnozí diváci u rozporuplné adaptace zůstávají.

Teď si však budou moci vyzkoušet, jaký by byl zaklínačský svět zcela bez Geralta. Umožní jim to seriálový prequel Zaklínač: Pokrevní pouto, který se odehrává 1 200 let před Geraltovou dobou a vypráví o událostech vedoucích ke zlomové Konjunkci sfér a vzniku prvního předchůdce zaklínačů.

Henry Cavill jako Zaklínač
Autor: Netflix Henry Cavill jako Zaklínač

Hlavním hereckým tahákem bude bezpochyby asijská herecká ikona Michelle Yeoh (Tygr a drak, Shang-Chi nebo Všechno, všude, najednou) v roli elfské bojovnice Scian pátrající po ukradeném posvátném meči. V dalších rolích uvidíme Sophii Brown jako válečnici Éile nebo Laurence O’Fuaraina jako bojovníka Fjalla.

Seriál vedený showrunnerem Declanem De Barrou (Iron Fist, Zaklínač) provází problematická pověst, jelikož prošel značným přestříháváním a hned dvojími přetáčkami – a nakonec vyjde ve zkrácené čtyřdílné podobě. Snad se tedy 25. prosince dočkáme něčeho koukatelného.

Zdroj: Variety

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!