Živí mrtví bez zombíků: Nový seriál ukazuje život po globální apokalypse, pusťte si trailer

Připravte se na seriál o dopadech pandemie, jehož vznik přibrzdila reálná pandemie.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

První trailer seriálu Station Eleven
HBO Max

reklama

Blíží se nový seriál podle bestselleru z roku 2014, který se bude jmenovat stejně jako knižní předloha od Emily St. John Mandel, tedy Station Eleven. Vypráví o světě po drtivé pandemii nového druhu prasečí chřipky, který vyhladil většinu populace.

Příběh desetidílného seriálu se bude odehrávat převážně v oblasti amerických Velkých jezer a budeme pozorovat skupinu kočovných herců, kteří se snaží svými představeními vnést do postapokalyptického světa trochu kulturnosti. Postupně narazí na mnoho přeživších a cesta je dovede až k záhadné postavě Proroka a taky do Muzea civilizace, kde jsou shromážděny relikty z časů hojnosti, včetně spotřební elektroniky.

Krajina po globální pandemii v seriálu Station Eleven
Autor: HBO Max Krajina po globální pandemii v seriálu Station Eleven

První trailer ukazuje události z časů před propuknutím pandemie i po ní, převážně z perspektivy Kristen – jako dospělou ji hraje Mackenzie Davis (Černé zrcadlo, PC Rebelové). Z herců uvidíme třeba ještě Himeshe Patela (Avenue 5, Nebeská tělesa), Caitlin Fitzgerald (Boj o moc, Mystérium sexu) nebo Gaela Garcíu Bernala (Maya a tři bojovníci, Mozart in the Jungle).

Knižní předloha vyhrála prestižní ocenění Arthur C. Clarke Award za rok 2015, ačkoli se autorka opakovaně bránila zařazení díla do žánru sci-fi. Tvůrcem a šéfem seriálu je Patrick Somerville, který zastával stejnou roli u seriálů Made for Love a Maniak. V zámoří seriál startuje už v polovině prosince.

Co říkáte na první trailer?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!