První trailer pokračování Živých mrtvých: Dvě klíčové postavy se vydají do New Yorku

Další seriál z vesmíru Živých mrtvých vypadá opravdu parádně. A nabídne i dost atraktivní prostředí.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

The Walking Dead: Dead City
AMC

reklama

Seriál Živí mrtví byl po jedenácti sezonách zakončen emocionálním finále, v němž došlo i na nečekaný návrat dvou oblíbených postav. Konečně jsme se však dočkali taky ukázky jednoho z chystaných spin-offů, jímž bude šestidílný počin The Walking Dead: Dead City.

Ten se má odehrávat několik let po skončení hlavního příběhu v atraktivním prostředí post-apokalyptického New Yorku s hodně nepravděpodobnou dvojicí hlavních hrdinů. Půjde totiž o vlastní show Negana Smithe (v podání Jeffreyho Deana Morgana), jenž bude hledat odpuštění u Maggie Rhee (Lauren Cohan). Je totiž vrahem jejího manžela Glenna, a přestože se snaží svou minulost odčinit, cesta ke smíření bude jistě komplikovaná.

The Walking Dead: Dead City
Autor: AMC The Walking Dead: Dead City

První teaser sice trvá jen necelou půl minutu, ale rychlé střihy nabízejí dostatečnou porci zajímavých záběrů. Tvůrcem seriálu je Eli Jorne, který měl na starost sitcom Zornův syn, ale psal taky pro hlavní sérii Živí mrtví. Datum premiéry dosud nebylo stanoveno, ale předpokládá se duben 2023.

Zdroj: Comic Book Movie

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama