Živí mrtví se po Rickově odchodu ze seriálu dočkají tří filmů. O čem budou?

Mrtváci opět rozšiřují svůj záběr.
Živí mrtví
Živí mrtví
AMC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pátá epizoda deváté série Živých mrtvých má za sebou americkou premiéru, a jak možná víte, Živí mrtví se v ní rozloučili s hlavním hrdinou Rickem Grimesem. Tvůrci dlouho dopředu oznámili, že půjde o poslední epizodu s jeho představitelem Andrewem Lincolnem. Teď ale konečně víme, co přesně bylo v plánu.

Pokud jste z tohohle článku ještě neutekli (jelikož v něm samozřejmě nemůže chybět jeden důležitý SPOILER), s Rickem to v seriálu dopadlo tak, že... přežil! Detaily si určitě rádi dáte až v celé epizodě, v kostce ale potřebujete vědět, že se Rick oddělil od ostatních a vydává se vstříc (snad) lepším zítřkům.

Živí mrtví
Živí mrtví
AMC

Kde přesně se odehrají? Tady už se dostáváme k té nejdůležitější informaci – příběh Ricka Grimese totiž bude pokračovat ve třech nových televizních filmech! Největší tahoun Živých mrtvých se tak v podstatě vydává na sólovou dráhu, a pokud na ní bude mít úspěch, tvůrci seriálu nevylučují, že se vlastních filmů dočkají i další oblíbené postavy.

Zvěsti o tom, že se pro Živé mrtvé plánuje velká budoucnost, tedy nelhaly. Rick místo definitivního konce doslova vyfasoval nový život a fanoušci seriálu se můžou těšit na nové zombie příběhy s ním i bez něj. Takhle vypadá pravý (dosavadní) happy end, no ne?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama