7 dílů Simpsonových, na které se dá koukat pořád dokola: Který máte nejradši?

Kvalita, která nestárne.
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

Přemýšlíte, který díl Simpsonů jste viděli nejvíckrát? S přesnou odpovědí vám nepomůžeme – před novými díly 28. série, které budeme vysílat v sobotu 2. září od 20.00, jsme ale vzpomněli na sedmero epizod, na které se (alespoň podle nás) dá koukat pořád dokola!

07) Město New York versus Homer Simpson

Velká porce apelu Simpsonových tkví v nostalgii – a co může být nostalgičtějšího než díl z poklidných 90. let, v němž Homer řeší odtáhnutí auta pod Světové obchodní středisko a Marge s dětmi si vyrazí na muzikál z odvykačky celebrit?

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

06) Bartova kometa

Ačkoliv přichází z éry, kdy se Simpsonovi již pustili do poněkud fantasknějších příběhů než dříve, Bartova kometa je snad první story řešící potenciální zánik města – a její pointa s Flandersovým bunkrem zůstává dodnes skvělou porcí černého humoru.

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

05) Rození líbači

Co na první pohled vypadá jako tradiční "rodinná" epizoda, v níž se zase budou řešit nějaké trable jednoho ze tří dětí, se rychle překlopí do chytrého pojednání o manželství po X letech, aby se v závěru vše přeměnilo do dramatické honičky! A to myslíme bez dvojsmyslu!

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

04) Lízina svatba

Ze všech futuristických dílů byla Lízina svatba tím prvním a nejzajímavějším – ještě předtím, než se vize budoucnosti Simpsonů propadly do satir na Google a podobné věci, se nabídla intimní story s údernými, ale střídmými vtípky ZE SVĚTA ZÍTŘKA.

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

03) Líza, posila mužstva

Klasika z 6. řady seriálu se umístila na bronzové pozici – a je tomu příhodně, poněvadž epizoda blahé paměti řeší sportovní kariéru Lízy, která ji shodou okolností přivede rovnou proti Bartovu mužstvu!

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

02) Homer Veliký

Na jedné straně vtípky na konspirace a ilumináty, na straně druhé další díl ukazující, jak Homer dovede vše báječně zeslonit! Homer Veliký alias „ten díl s řádem Kameníků“ je (díky stále vyšší popularitě konspiračních teorií) rok od roku aktuálnější!

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

01) Marge versus jednokolejka

Satira vůči pseudopodnikavcům? Ano. Satira vůči maloměšťákům? Taktéž! A k tomu i Leonard Nimoy! Marge versus jednokolejka je dílem, který lze (navzdory muzikálovému číslu) sledovat klidně do tepelného zániku vesmíru.

Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

Už v sobotu 2. září si na COOLu dáme Žlutý maraton s 5 novými díly z 28. série Simpsonových!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama