Vyhraj obří Monster Jam Mega Grave Digger

Buď rychlejší než Ježour a pořiď si k Vánocům super Monster Jam!
Vyhraj obří Monster Jam Mega Grave Digger
Vyhraj obří Monster Jam Mega Grave Digger
archiv Prima COOL

reklama

Během letošních Vánoc tě čeká pořádná jízda! Nasedni do svýho monster trucku, povol uzdu fantazii a poznej na vlastní triko, co všechno se s ním dá i v týhle pitomý době zařídit. Nejen, že s ní zvládneš překonat jakoukoli překážku, ohromit kámoše, dojet si do fastu pro žvanec, ale i sbalit nějakou tu roštěnku. Tohle není zábava pro slabochy! Monster Jamy jsou považovaný za jeden z nejznámějších a nejuznávanějších monster trucků všech dob. A teď může bejt tvůj!

Chceš si zažít jízdu ve stylu „všechno nebo nic“ v největší RC nákladní káře Monster Jam – Mega Grave Digger? Teď máš šanci! Tenhle Monster Jam na dálkový ovládání jsme podrobili přísnýmu testu a všem možným situacím, který s ním můžeš zažít. Podívej se na video a najdi v něm odpověď na soutěžní otázku. Když budeš mít kliku, tenhle zbrusu novej teréňák bude do Vánoc tvůj!

Soutěžní otázka:

Komu měla zavolat slečinka ze zastávky, kdyby teda nezdrhla?

a) Ferdovi
b) Bobovi

Soutěž končí 11. 12. 2020 ve 23.59.

Soutěžte zde!

HERNÍ ŘÁD

Odpověď najdeš v naší recenzi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

COOLfeed - Monster Jam soutěž

O co hrajem?

Pro dva šťastlivce máme nachystanou tuhle mega nadupanou káru na dálkový ovládání. Auto měří přes sedmdesát centimetrů a dává ti kontrolu nad každou akcí Monster Jam!

Každej, kdo tuhle boží mašinu chce najít pod stromkem a nechce tak úplně spoléhat na Ježíška, by měl zabrousit na zaručeně spolehlivej šopík MALL.cz.

Nadměrné pneumatiky Mega Grave Digger hravě překonají jakoukoli překážu a dovolí ti hladce pokračovat v jízdě. RC monster truck s USB dobíjením v měřítku 1: 6 má vlastní gumový běhoun pro vynikající kontrolu trakce, velký rázy a odpružení, nabízí nezastavitelný výkon na silnici i v divočině. Lehká konstrukce usnadňuje zvedání a přeměnu vašeho světa na arénu Monster Jam!

Věrná napodobenina Monster Jam auta Grave Digger
Autor: Spin Master Věrná napodobenina Monster Jam auta Grave Digger

Pomocí duálního joystickového ovladače s frekvencí 2,4 GHz můžeš ovládat dvůj Mega Grave Digger RC ze vzdálenosti až 600 metrů. S detailní karoserií, autentickými pneumatikami BKT, funkčními světlomety a vzhledově podobným podvozkem je tato replika Grave Digger jako řízení toho pravého Monster Trucku! Zvládni jakoukoli překážku a zažij špičkový výkon s Monster Jam Mega Grave Digger RC!

reklama

reklama