Nedělní večer: kultovní komedie, Horror a Spartakus

Klasická roztomiloučká komedie, sexuchtivý americký horor i krvavý mýtus o pomstě. Jak se říká, to nejlepší na konec (týdne)!
N!xau ve filmu Bohové musejí být šílení
N!xau ve filmu Bohové musejí být šílení
africlectic.com

reklama

Neděle je určená na odpočinek, pohleďte proto na relax vyvážený pro každého!

Našlápneme se už retro zážitkem – kultovní komedií Bohové musejí být šílení startující od 20.00. Její story jistě znáte z dětství, Bohové byli echt populární zvláště v 90. letech (ač natočeni už v roce 1980).

Story o křovákovi Xi (neherec s pěkným jménem N!xau), jemuž na hlavu spadne láhev Coca-Coly a on se ji vydá vyhodit na konec světa, se tu mísí i s africkými misionáři, novinářkami, mikrobiologem i nešikovnými partyzány... To jen pro připomenutí.

Dost možná nejslavnější africký film (natočený čistě na černém kontinentu – nejde o koprodukci nebo tak něco) se zkrátka právem stal legendárním snímkem. Začíná od 20.00 a bude pokračovat další dvě hodiny a dvacet minut.

N!xau ve filmu Bohové musejí být šílení

Bohové musí být šílení – v neděli!

Ve 22.20 pak razantně změníme tón s českou premiérou druhé epizody American Horror Story: Asylum.

V tomto dílu do nejdivnějšího blázince v Americe dorazí doktor Thredson s cílem připravit na proces zdejšího masového vraha... Briarcliff má však i dalšího hosta, a to jistého vymítače ďábla. Jeden ze zdejších pacošů je totiž prý doslova posedlý. A haló kolem veškerého dění dá příležitost Laně a Grace, aby se pokusily o útěk.

Vypečené sanatorium Briarcliff vás pohostí na celou další hodinu, poté dorazí zlatá třešnička večera.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

American Horror Story II - upoutávka 30s

Totiž třetí díl krvavé úchylárny Spartakus: Krev a písek! Thrácký rek na COOL přiskotačí od 23.20!Každý díl seriálu Spartakus: Krev a písek si můžete přehrát zdarma i na PrimaPLAY.
Vždy po dobu sedmi dní po odvysílání na Prima COOL.

Spartakus je nyní už solidně zabydlený v Capui, čeká ho však nová výzva – gladiátoři se totiž připravují na blížící se slavnosti a Spartakus hodlá bojovat s Crixem. Ne vše mu však vyjde dle plánu…

Nenudí se ani Lucretia, která mezitím pro změnu podlézá Ilithye. Intriky, souboje v aréně a famózně vypadající rekové i rekyně – jinými slovy, optimální vyvrcholení nepochybně náročného týdne vás čeká v neděli na COOLu. Startujeme od osmé!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!