Poznejte celý ansámbl postav ze Spartaka!

Cynthia Addai-Robinsonová jako Naevia
Cynthia Addai-Robinsonová jako Naevia
releasedonkey.com

reklama

Do třetice všeho dobrého se vrací rebelující otrok Spartakus, aby nám ve finální třetí řadě svého krvavého seroše ukázal tragický finiš svého povstání.

Sledujte seriál Spartakus: Válka zatracených každé pondělí ve 21.50 na COOLu anebo na PrimaPLAYNebude však sám, komu půjde o krok.

Zjistěte, jaké staré i nové tváře mu budou sekundovat.

 

Liam McIntyre jako Spartakus

Prvním pánem na holení je samozřejmě titulní hrdina, jehož akurátně dle historie na konci čeká smutné finále. S jeho představitelem Liamem McIntyrem se to má naopak – díky nahrazení zesnulého Spartakova představitele z 1. řady, Andy Whitfielda, se začal objevovat v dalších významnějších, ač zároveň i podobných rolích, především v Herkulovi z letošní zimy, snad se však brzy dočká i dalších rolí vyšší kvality.

Liam McIntyre jako Spartacus
Autor: i2.cdnds.net Liam McIntyre jako Spartacus

Manu Bennett jako Crixus

Vrací se samozřejmě i věrný Crixus, jehož cílem není nic menšího, než dobýt a vyplenit samotný Řím. Mezi herci Spartaka je však jeho představitel Manu Bennett skoro tím nejúspěšnějším – rodilý Novozélanďan se po konci Spartaka objevil v seriálu Arrow, znát ho můžeme i z trilogie Hobit.

Manu Bennett jako Crixus
Autor: hdwpapers.com Manu Bennett jako Crixus

Dustin Clare jako Gannicus

Protagonista Bohů arény, prequelu k 1. řadě Spartaka, je dalším oblíbeným navrátilcem mezi rebely. Na svou další příležitost naopak čeká jeho představitel Dustin Clare, Australan, který krom role v mnoha, mnoha regionálních seriálech prozatím prorazil právě jenom ve Spartakovi.

 

Dustin Clare jako Gannicus
Autor: img3.wikia.nocookie.net Dustin Clare jako Gannicus

Daniel Feuerriegel jako Agron

Majitel unikátního brnění byl v Krvi a písku spíše v pozadí děje, o to větší roli však dostal ve druhé a třetí řadě Spartaka. Jeho představitel Daniel Feuerriegel platí za podobného černého koně – byť nezískává slávu na obrazovce či plátně, ostruhy získal především na prknech, která znamenají svět.

 

Daniel Feuerriegel jako Agron
Autor: img1.wikia.nocookie.net Daniel Feuerriegel jako Agron

Cynthia Addai-Robinsonová jako Naevia

Crixova milá není o nic méně nebezpečná než muži-gladiátoři. Její představitelku Cynthii Addai-Robinson můžete znát i z FlashForwardu, akčního filmu Colombiana nebo samozřejmě i ze seriálu Arrow, který si zjevně dal za cíl schramstnout všechny hvězdy Spartaka.

Cynthia Addai-Robinsonová jako Naevia
Autor: releasedonkey.com Cynthia Addai-Robinsonová jako Naevia

Ellen Hollmanová jako Saxa

Protože blondýn po konci 2. řady v seriálu ubylo, je další rebelka Saxa o to vítanějším kořením obrazovky. Její šarmantní představitelka Ellen Hollman bohužel zatím má spíše smůlu na další role, letos se však mihne alespoň ve video pokračování Krále Škorpiona.

Ellen Hollmanová jako Saxa
Autor: ilarge.listal.com Ellen Hollmanová jako Saxa

Simon Merrells jako Marcus Crassus

Bohatý, mocný, impozantní jako mramorová socha. Tak působí nový vůdce tažení proti Spartakovi, Marcus Crassus. Skoro padesátiletý (!) Simon Merrells, který Crassa hraje, je paradoxně velmi neznámý. V rodné Anglii však platí za zkušeného divadelního herce.

Simon Merrells jako Marcus Crassus
Autor: releasedonkey.com Simon Merrells jako Marcus Crassus

Todd Lasance jako Julius Caesar

A jako připomínku věcí budoucích najdeme na římské straně i mladého Julia Caesara, jehož v budoucnu ještě čekají velké věci. Původem Australan Todd Lasance bohužel zatím nevypadá, že by měl krom úlohy ve Spartakovi trhat rekordy v raketové kariéře, prozatím jako by si vybíral spíše neznámé úlohy.

 

Todd Lasance jako Julius Caesar
Autor: canalplus.es Todd Lasance jako Julius Caesar

Kdo ještě neoslepl z všech těch prasátek házených svalnatými bicáky našich gerojů, může je již brzy pozorovat v akci! Stačí naladit Prima COOL v pondělí kolem desáté, kdy se Spartakus vydá vstříc svému osudu.

(lol)

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama